Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 431
80/100 #100oldgamechallange

Dzisiaj post wcześniej, znalazłem na to chwilkę czasu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiejsza gra:

Counter-Strike 1.6

Data wydania: Listopad 2000
Platformy: PC
Gatunek: FPS

Opis: kto by chciał znów na Dusta 2 i strzelać heady? Zrobiliśmy kiedyś nawet #mirkoserwer16 no ale upadło ( ͡° ʖ̯ ͡°) tutaj opisywać wiele nie trzeba

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 9,2
Gry-online: 8,3

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 80/100 #100oldgamechallange

Dzisiaj post wcześniej, znalazłem na to chwilkę ...

źródło: comment_8Zoae3cNB3xbo1z7TFgMQzo8d4OA27u2.jpg

Pobierz
  • 40
@Krx_S: parę razy do roku siadamy u ziombla w byłej kafejce internetowej, przynosimy laktoki i rypiemy w CSa i Quake 3 do rana xD do tego zaraziłem na #emigrantenbaza znajomych Czechów i też łoimy. Zabawa przednia, nic mnie z nowoczesnych produkcji nie porywa tak jak ta interakcja w parę osób przy tych starych grach.
@DiscoKhan: może tak, ale ogólnie mechanika gry się dość mocno zmieniła i to nie ze względu na to, że gracze są lepsi. Wszystkie granaty mają dużo lepsze działanie, w takim 1.6 smoke był dużo mniej przydatny niż w GO. Bronie też były mniej różnorodne i właściwie większość biegała tylko z M4, AK, AWP + Deagle, USP, Glock, a w GO każda broń ma sens. Recoil też się mocno zmienił, w 1.6
@restecp: Widzisz, ty jesteś fanatykiem i ty się nad każdym szczegółem pochylasz, dla ciebie to duże zmiany. Sam teraz wróciłem i ekipa się wskrzesiła, a w 3 czy 5 to już można grać, zwłaszcza, że ja zawsze fanem krowy byłem xD

Ale wracając do tematu, to są naprawdę szczegóły i dałby radę na spokojnie wydać patcha do 1.6 który by zrobił go
niemal 1: 1 z GO.

Dość mocna zmiena mechaniki