Wpis z mikrobloga

Niestety, poniedziałek i wtorek upadłem. Moja blokada na telefon była w tym czasie zdjęta, bo resetowałem ustawienia. Zabrakło mi 15 min, by być bezpiecznym i to wystarczyło. :(

Nie poddaję się. Dopracowałem barierę na telefonie, jest już nie do zdarcia. Wyzerowałem licznik i do boju!

Reset - Day 1.
#nofapchallenge
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pendragon979: ja miałem tak że nawet jeśli zakładałem sobie blokady na laptop i telefon to potem w przypływie "ciśnienia" i tak robiłem wszystko żeby je zdjąć, choćby i to trwalo godzinami. I niestety tylko podwójnie marnowałem czas. Doszedłem do wniosku że te blokady nie działają na mnie, bo jeśli przegram tę walkę w glowie, to i tak kontrolę nade mną przejmie mój mózg domagający się dopaminy i zrobię wtedy dosłownie wszystko
  • Odpowiedz
@Lahoz: dokładnie, jeżeli sam nie będziesz chciał przestać oglądać filmy XXX to nawet na kompie z blokadą jakoś to obejdziesz (choćby i format dysku jak jesteś zdesperowany).
  • Odpowiedz
@Lahoz: @toendpmo: @Artok: ja mam doświadczenia w drugą stronę - możesz sobie deklarować sto tysięcy razy, że już więcej tego nie zrobisz, ćwiczyć w silnej woli, kontrolować, budować wartości, motywować, wyobrażać konsekwencje, stosować afirmacje, autohipnozę itp., a i tak jak przychodzi impuls to wszystko bierze w łeb, kora przedczołowa czyli źródło rozsądku jest zdominowane przez Twoje uzależnienie i fapiesz. Potwierdzone info, bo próbowałem to podejście przez ostatnie pół roku
  • Odpowiedz
@Pendragon979:

. To jak powiedzieć narkomanowi, by zbudował silną wolę mając dostęp do towaru ;)

Toteż pozbyłem się 708 GB towaru z dysku przenośnego i jak na razie jestem czysty.

Generalnie przyjąłem do wiadomości, że jestem narkomanem bez dziur w żyłach, tj. ćpam wzrokowo
  • Odpowiedz