Wpis z mikrobloga

Witam moto mirki mam 25 wiosen od kilku lat przymierzam się do zakupu swojego pierwszego moto. Pytanie czy SV650s to dobry pomysł? Bo zaczynam mieć wątpliwości :p
#motocykle
  • 37
  • Odpowiedz
@Ethellon: ja nie wjeżdżam ludziom w konwersacje ze swoimi oderwanymi od tematu wysrywami. Ale spoczko, trolluj dalej, skoro na nic więcej Cię w życiu nie stać :)
  • Odpowiedz
@Cykaczu: moto na początek dobre jak każde inne w tej klasie, chociaż ma większy moment od dołu, na co warto zwrócić uwagę. Gdybym miał wybierać, to kawa by u mnie wygrywała samym wyglądem, choć nie wiem jak w tym wypadku z niezawodnością.
  • Odpowiedz
@Cykaczu: to jeśli cebra to f4i, do pierwszego rr nie specjalnie się opłaca dopłacać, rr które faktycznie jest dużym skokiem to pc40 - ale tu z kolei już trzeba umieć żeby wykorzystać :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Cykaczu nie słuchaj bzdur że 650 z SV to słaby silnik. Na pierwsze moto około 60 niuta to już sporo. Do tego SV ma narowisty silnik. Lekkie odprężenie gazu na niskich obrotach na jedynce w korku i dość konkretnie szarpie. Łatwo o paciaka. Miałem to parę razy pod dupą i wiem, że bym to nie kupił. Mówię o modelu starym. Gladius był zdecydowanie lepszy. Sam jeżdżę z tym silnikiem na v-stromie tylko
  • Odpowiedz