Wpis z mikrobloga

W gorących był wpis nowego konta konfidenta @Gruszka1992, który obecnie występuje jako @anonimek123456. Nabijał się, że premier dostał nagrodę od redakcji wpolityce. O jaka beka, a tutaj proszę: Donald Tusk człowiekiem roku Gazety Żydowskiej, 2019.

#polityka #wpolityce #gazetazydowska #gazetawyborcza #czlowiekroku #donaldtusk #4konserwy.pl #neuropa.ru
M1r14mSh4d3 - W gorących był wpis nowego konta konfidenta @Gruszka1992, który obecnie...

źródło: comment_bbwKJBTrSxZB1gCpU0Mbq2oJKYlkGkcb.jpg

Pobierz
  • 22
Nabijał się, że premier dostał nagrodę od redakcji wpolityce


@M1r14mSh4d3: Bo nagrody od "wpolityce" są bekowe, obojętnie kto by ją dostał ( ͡º ͜ʖ͡º) a to że dostał ją polityk akurat z PiSu to jest zupełnie czysty przypadek i zbieg okoliczności xD

Donald Tusk człowiekiem roku Gazety Żydowskiej, 2019.

@M1r14mSh4d3: Ale Gazetę Wyborczą to Ty szanuj. Podczas gdy Gazeta Wyborcza od 20 lat przyznaje nagrody
dla mnie wartość GazWybu jest równa zeru


@M1r14mSh4d3: Mame oszukasz, tate oszukasz, mirków nawet oszukasz ale siebie nie oszukasz. Podam Ci przykład na sobie: Ja GW nie czytam więc nie jestem na bieżąco z ich nagrodami i nie miałem zielonego pojęcia że Tusk dostał od GW jakąś nagrodę dowiedziałem się tego dopiero teraz od Ciebie. A Ty skąd to wziąłeś? :) Bo tam wchodzisz i czytasz