Wpis z mikrobloga

Mirki, mój kot z #cukrzyca dostał z 1,5 godziny temu hipoglikemii, podaję mu karmę, wstrzyknelam w pyszczek wodę z cukrem i miodem, ale widać że cały czas kręci mu się w głowie i chodzi powolutku w kółko, jedno dobrze że przynajmniej pojadl tej karmy.
Czy po takim zastrzyku cukrzanym nie powinno już być wszystko ok? Jest lepiej ale nie normalnie...
Ratujcie. #koty #kitku
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@sillygiraffe jestem w Norwegii, nie mam jak dostać się na pogotowie weterynaryjne, które jest okolo 40km ode mnie. Moja weterynarz mówiła żeby w wypadku hipoglikemii radzić sobie właśnie podawaniem cukru.

@Anjay jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz nic. To miało być śmieszne?
  • Odpowiedz
@Anjay: sluchaj mordo, jak nie masz nic ciekawego dopowiedzenia to \zwyczajnie nie staraj sie na sile komuś dokuczyć, właściciele zwierząt kochają je bez względu na to czy są chore czy zdrowe, bo po prostu uwielbiają \zwierzęta, ty natomiast w swoich "radach" jesteś po prostu niegrzeczny w stosunku do userki, myślę również że nie zasługujesz na to aby cię polubił jakiś zwierzak bo nie ma w tobie odrobiny współczucia dla krzywdy
  • Odpowiedz
obserwuj kota, daj mu dużo pić, jeśli mu się kręci w łepku to weź go na kolana, owiń lekkim wilgotnym ręcznikiem lub prześcieradłem, możesz też położyć go na podłodze i tylko przykryć czymś lekkim, z czasu daj mu nakrętkę jakiegoś słodkiego napoju, musi chwila upłynąć ale na pewno dojdzie do siebie pomału, powodzenia
  • Odpowiedz
@myszka_szara: @indeeed: Nie wiem jak u kotów, ale u ludzi po podaniu dawki cukru sprawia, że po kilku, kilkunastu minutach powinno wszystko wrócić do normy. Oczywiście nie mówimy o skrajnych przypadkach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@myszka_szara
@TheMan na szczęście wszystko okej, rano czuł się już dobrze, jestem po wizycie u weta, pobrano mu krew, i czekam na wyniki. Na razie mam wstrzymać się z insuliną, zobaczymy co wyjdzie w badaniach.
Ale co się nerwów najadlam to moje. ()
  • Odpowiedz