Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#p0lka #przegryw #wygryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #redpill #logikaniebieskichpaskow

Tak jakos musze pobuldupic troche wiec jak komus ten wysryw nie lezy to niech omija.

Jak chyba mniejsza wiekszosc mirasow dorastalo sie w malej miejscowosci a potem wylot na studia w big city life.
Za malolacika bylem taki sredniak ot zwykly anonek jakich wielu, uczen wybitny zaden ze mnie byl bo mialem i 1 i 5 a na koniec roku 3/4/5 zachowanie poprawne/dobre. Paska na swiadectwie nigdy. I tak to sie zylo na tej wsi kilka rozowych przeszlo przez moje rece, kilka dalo kosza i tak czas lecial do matur. W miedzy czasie ludzie dobierali sie w pary albo dobierali i zmieniali xD. A ja anon pralem w komputer albo gralem w gale z kolegami lub biegalo sie po lasach i polach ;). W klasie przekroj mialem od chadow po przegrywow a rozwe wiadomo od loszek bo pasztety.

Przyszly matury jakos sie zdalo no i kazdy kierunek miasto stoleczne bo hajlafj ja wybralem inne duze miasto. Od tamtego momentu praktycznie kontakt zerowy z tymi ludzmi. Tamci razem powroty "za sloikami" jakies imprezki i czas sobie lecial. Do dzis kontakt zerowy tyle czasami zamienie z jedna - dwoma laskami trzy slowa na rok i tyle. Mam ich na fejsiku tylko bo byli kiedys w szkole ze mna i tak popatrzec co sie zmienia.

I wlasnie tak patrze na fejsa i wtedy piekne dumne loszki gardzace innymi dzis zwyklymi ulanymi babami, albo juz zamezne i dzieciate. Wyglad podupadl mocno dzis bym nawet nie poznal na ulicy albo obejrzal sie. Tototalne przegrywy sa dalej przegrywami choc czesc sie wyrobila i szczeka opada na ich widok transformacja w chada. A chady troszke staly sie takimi januszkami z bebzonem, albo z twarzy zrobila sie pyza. Najsmieszniejsze jest to, ze wszyscy sie zenia na potega i dziwnym trafem kazdego zdjecie musi byc obraczki, opis wielkiej love a w tle bebzon z bombelkiem albo bobelek juz wypluty ( ͡º ͜ʖ͡º). Nawet jedna para wielkiej milosci od licbazy juz po rozwodzie i slub po raz drugi.

Ciekawe czy beda organizowane zjazdy po latach... wybralbym sie z ciekawosci.
A ja dalej jestem szarym anonkiem z dwoma mieszkaniami, dzialka z "domkiem", dwoma samochodami, "zabytkowym" motorkiem. I wiecie co? Wcale nie spieszy mi sie do slubu a kaszojadow tym bardziej nie chce. Zwyczajnie lubie wolnosc wyboru i to, ze nikt nie katuje mi glowy.

P.S. level 29

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: taki jestes szczesliwy ze musisz sie podbudowac tym jaki jestes fajny bo masz kase a oni tacy beznadziejni bo maja dzieci i są januszami ale wlasciwie co w tym zlego? masz ten sam poziom co te madki, ktore wysmiewaja kogos tylko i wylacznie dlatego, ze nie zyje wedlug ich swiatopogladu i tego co one uwazaja za sluszne. A taki Janusz z wielkim bebzonem, pracujacy jako ochroniarz w Tesco nie moze
  • Odpowiedz