Wpis z mikrobloga

@Birter: @groovyK:
Chlopaki jesli chodzi o dobre tabsy na alergie to mozecie jeszcze sprobowac loratadyny, bo ma malo skutkow ubocznych. Bez recepty bedzie to Claritien Alergy Bayera, Flonidan Control Sandozu albo LoratanPro Hasco.
Jesli stosujecie cos przez caly sezon to poproscie waszego lekarza o recepte na te leki, bo wychodzi taniej wziac na Rp opakowanie 30 tabsów niz tylko 10. Pozdro!
@groovyK: allegra to Fexofenadini hydrochloridum czyli popularny lek przeciwhistaminowy na recepte. po prostu ten lek zostal dopuszczony do obrotu bez recepty bo producent odpowiednio zaplacil gdzie trzeba.
Sam biore ten lek pod inna nazwa handlowa i sporo taniej bo z przepisu lekarza (mimo ze nie jest refundowany) :)
@groovyK: @Birter: polecam się wybrać do allergologa, mi już loratadyna i inne leki w ogólno-dostępne w aptece mało co pomagały. Jak to pani allergolog stwierdziła, są już dużo nowocześniejsze leki i nie dziwi się, że tamte mi nic nie dawały. Aktualnie biorę regularnie clatrę i avamys do nosa i zapomniałem już co to jest uczulenie. A wcześniej czerwiec i lipiec to była tragedia.