Wpis z mikrobloga

@ActiveekHere: ale tak bez śmieszków, ciekawe jakie zdanie ma Lewandowski na temat naszego trenera, według mnie on sam jako zawodowy piłkarz który jeszcze pogra kilka lat ma większy kunszt trenerski niż nasz obecny selekcjoner, 10 lat współpracy z czołówką trenerów świata na bank miała ogromny wpływ na niego a tu dostaje wuja który sukcesów nie ma i nawet nie potrafił mistrzostwa polski zdobyć¯\_(ツ)_/¯
@Icon_of_sin: tylko on to wie, wcale nie musi być dobrym trenerem co i tak nie zmienia faktu że wiedzę ma na bank większą od naszego obecnego, ale może nie mieć ognia w oczach( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Icon_of_sin Właśnie nie wiem, osobiście jakoś nie czuje żeby Lewy miał się brać za trenerke potem, jak już to bardziej na jakiegoś biznesmena z kasą jaką ma albo inwestora xd Tak na trenera z obecnej generacji to pewnie błaszczu pójdzie albo piszczu, przynajmniej według mnie xd
@nairoht: (a dobra nie wiem przeczytałem na szybko i myślałem, że chodzi o to czy lewandowski nie byłby dobrym selekcjonerem, a teraz szkoda mi kasować moich wypocin XD) Zobaczy się czy dalej będzie chciał iść w tą stronę. Np. Lahm który był zawsze chwalony za zmysł taktyczny i za rozumienie gry, grał wcześniej od Lewego na wysokim poziomie i jeszcze był kapitanem Niemiec gdy zdobywali mistrzostwo świata, a nie eliminacje do