Wpis z mikrobloga

Testuje nową mandalke przy kluczach, bo miałem obawy czy nie jest zbyt gruba albo zbyt duża na brelok - jak dla mnie jest spoko, mały kompromis pomiędzy wielkością a szczegółowością wzoru i jednocześnie ilością pigmentu który mogę zmieścić by było możliwie jak najintensywniej jeśli chodzi o świecenie ;)

Jeszcze jedna zmiana w projekcie i będę wrzucać na stronę ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie
Pobierz bkwas - Testuje nową mandalke przy kluczach, bo miałem obawy czy nie jest zbyt gruba ...
źródło: comment_4CgrYOjhMFLgGfLh5In6HeTALGo9cABw.jpg
  • 22
@BeetleJuice jako że zajmuje się między innymi brelokami coraz intensywniej myślę czy nie zrobić fajnego minimalistycznego drewnianego wieszaczka na klucze - połączenie drewna i żywicy, tylko nie wiem czy znalazł bym na to chętnych.

Więc pewnie jak że wszystkim - najpierw zrobię sobie, w końcu pierwszy raz w życiu wyrobię nawyk odkładania kluczy w jedno miejsce stworzone specjalnie do tego a później jak już zobacze jak zrobić to lepiej zrobię serie na
@Assassin1911 świeci na zasadzie fotoluminescencji - czyli dokładnie tak samo jak w niektórych wskazówkach zegarkowych - naświetla się UV - czyli słońce, świetlówki, żarówki czy nawet mocne ledy.
Ale to słońce tak naprawdę naświetla najszybciej i najintensywniej.

Całość jest wykonana z drewna do którego daje porządny wkręt - u mnie przy kluczach siedzi od tygodnia i nie widzę żeby cokolwiek się poluzowało, jest wystarczająco solidne na brelok :)
Pobierz bkwas - @Assassin1911 świeci na zasadzie fotoluminescencji - czyli dokładnie tak samo...
źródło: comment_IIaEScb6zIDzma7eydSLvOyLc7CozvME.jpg