Wpis z mikrobloga

4 za dwójką, właśnie wskoczyło, strasznie ten czas zapieprzać zaczął, gdzieś od 21-22 roku, to jest masakra i mam wrażenie że tylko ja mam aż takie odczucie, łapie się ktoś pod to?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#urodziny #czas #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: No właśnie przy pracy - szczególnie jak długo już gdzieś się pracuje, to czuć mocno upływ czasu - dlatego w tym roku, październik i studia.
@Qbiik: @tonymakarony: A człowiek ma wrażenie czy na pewno zdąży w pewnych kwestiach wykorzystać ten czas żeby ułożyć sobie życie tak np. do 30-35.

Generalnie 2 tygodnie temu dowiedziałem na co cierpię od mniej więcej 10 lat, tak niby się
  • Odpowiedz
@Qbiik: Z jakiego powodu, jak można widzieć? U mnie zdrowie, szczególnie że dolega mi coś czego lekarze nie potrafią jednoznacznie określić xD Ogólnie coś związanego z padaczką, jakaś jej pochodna, głównie objawiająca się mikro-napadami - czyli same problemy z depresją, lękami, "wyłączaniem się" i w jednym słowie - dysforia
  • Odpowiedz
  • 0
@KarLak może przesadziłem, miałem laske, mieszkanko, miałem brać ślub a obecnie zostałem z niczym i jeszcze plecy w #!$%@?. Nie chcę się rozpisywać, jakoś się z tego wygrzebie. Ogólnie to cała dekada poszła się #!$%@?ć, muszę zaczynać od zera... Nie, nie od zera. Poziom -10
  • Odpowiedz