Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki,

Nie owijając w bawełnę, chcę iść na #roksa na pierwszy raz. Wiem, że mogę sobie to później wypominać. Ze jestem #przegryw bo nie poruchałem normalnie, ale jednak to chyba dla mnie najlepsza opcja.
Mam lat 26. Wyglądam pewnie na jakieś 4-6/10, jestem po dobrych studiach w Warszawie i pracuję w korpo. Jjednakże, mam bardzo małe doświadczenie w płcią przeciwną, co mnie bardzo deprymuje. Regularnie chodzę na jakieś imprezy, na których niemal zawszę jestem królem parkietu (lubię tańczyć i robię to dobrze). Kilka razy się przelizałem, doszło do jakiś macanek, ale nic więcej. Obawiam się porażki i wstydu.
Brak doświadczenia sprawia, że kompletnie brak mi pewności siebie w tych sprawach. Wciąż zastanawiam się co będzie jak wrócę do domu z dziewczyną i skończę w moment. Mam wrażenie, że kompletnie się ośmieszę. Doszedłem do wniosku, że najrozsądniejsze będzie pójście na #divyzwykopem i nabranie jakiegokolwiek doświadczenia. Później najwyżej będę kłamał (nie przyznam się przecięż ewentualnej dziewczynie, że byłem na dziwkach na pierwszy raz). Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
czenia sprawia, że kompletnie brak mi pewności siebie w tych sprawach. Wciąż zastanawiam się co będzie jak wrócę do domu z dziewczyną i skończę w moment. Mam wrażenie, że kompletnie się ośmieszę. Doszedłem do wn


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli twoja przyszła partnerka zauważy brak skillsów w seksie/brak doświadczenia, to jeśli jest normalna i jej na Tobie zależy będzie wyrozumiała i cierpliwa. To nie jest etap który trwa niewiadomo jak długo, więc jest duża
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro jesteś towarzyski, chodzisz na imprezy itp. to daj sobie czas. Jeszcze kogoś poznasz. Co to tego, że obawiasz się porażki i wstydu... Myślę, że żadnej normalnej lasce by to nie przeszkadzało, że nie masz doświadczenia, a ty sam jakbyś ją lepiej poznał to nie przejmowałbyś się aż tak bardzo tym że się ośmieszysz. No chyba że zależy ci tylko na tym żeby zaruchać już, teraz, zaraz to idź
OkiełznanyŁobuz: Mam 31 lat i kilka miesięcy temu też byłem pierwszy raz. Nie żałuję ani trochę. Sam wewnętrznie nie czuję się już tak bardzo przegrywem. Nawet ludzie w pracy zauważyli że zwiększyła mi się pewność siebie. Ciut źle się z tym czuję że było to za pieniądze ale wiem że w moim wieku i z moim wyglądem wystarczająco długo czekałem na prawdziwą miłość Po paru razach z divami wyzbyłem wszystkich złych
NagaEkolożka: Różowa odwiedza fora o kobiecej tematyce i czasem z ciekawości rzucę okiem na tematy związkowe, żeby zobaczyć jak wygląda świat z kobiecej perspektywy. Najbardziej ze wszystkiego szokuje zjawisko, które w uproszczonym przykładzie przedstawiam poniżej

Wykopek: narzeka, bo dowiedział się, że jego laska obciągała kolegom na imprezach, dawała dupy sebixom w kiblach, miała +20 partnerów seksualnych, z czego z 6 była w związku.
Inne wykopki: ty stuleju, nie byliście razem więc