Wpis z mikrobloga

Drodzy intelektualiści z wykopu,
otóż pierwsza sprawa o której pragnę was poinformować... dorośli ludzie UPRAWIAJĄ SEKS... wow.
bawi mnie niepoprawność waszego społeczeństwa, które uważa że kupowanie SWOJEJ DZIEWCZYNIE prezentów jest sponsoringiem XD bo jak byle fuckboy postawi dziewczynie pare drinków w zamian za akcje w kiblu to już jest c00l i wcale nie jest to sponsoring. Podobnie w sytuacji, gdy Gargamel pisze ze SWOJĄ DZIEWCZYNĄ o seksie W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI to jest to fuuu. Ale jak się twój kumpel pochwali po imprezie, że zaruchał to już propsy ziomek.

A hipokrytą jest bo?? bo związał się z laską na której mu zależy, którą kocha, którą chciał wyciągnąć z bagna, ale ostatecznie przez to oberwał? I to on jest tym najgorszym w tej chwili? Puknijcie się ludzie w czółko, może rozruszacie sferę mózgu odpowiedzialną za logiczne myślenie.

Ewentualnie możecie wyjść z piwnicy i dowiedzieć się jak to bywa w życiu... w relacjach z prawdziwymi ludźmi ;)
Bo póki co popieracie #!$%@? ćpuna, który postanowił ośmieszyć swoją przyjaciółkę i jej chłopaka nakręcając gównoburzę, w której sam najbardziej wychodzi na idiotę. Cudowny przyjaciel faktycznie, a Gargamel głupi prostak, bo kazał jej się odciąć od takich ludzi.
#gargamel
  • 6
@Mystoo: jestem NORMALNYM człowiekiem, który nie posiada konta na takich śmieciowych portalach jak wykop, ale widząc prezentowany tutaj poziom względem tej afery zmusiło mnie to do odezwania się. Dla własnej satysfakcji. A btw jak zamierzasz obrażać to chociaż wysil się na nie bycie pasywnie agresywny, bo to nie dodaje ci ani grama intelektu.
@Przestan0: taki normalny człowiek, ze aż musiał założyć konto na tym "śmieciowym portalu" żeby się wyżalić w swoich wysrywach. primo normalny człowiek nie ogląda gargacwela i ma #!$%@? w tego typa i to co o nim #!$%@?ą w internecie, chyba, że sam jesteś cuckiem który przypomina gargamela i poczułeś się dotknięty tym co o nim piszą. secundo ta afera nie powstała na wykopie. stawiam na to, że oglądasz tego przygłupa co
@Przestan0: związał się z ćpunką- prpstytutką i kupował jej prezenty zamiast stworzyć relacje, zwyczajnie sobie ją ruchał za te 2100 zł XD a wy pierdzielicie o wielkiej miłosci i tego jako dobry z niego człowiek i społecznik. Gargamel to zwykły hipokryta, ktory obraca się w bardzo nieciekawym towarzystwie.