Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór!

Kolejny raz mamy cudowną Clarę w kalendarzu () Ciekawe, ile jeszcze razy pojawi się w tym miesiącu ;)

A teraz pytanie z innej beczki - jaki odcinek najnowszej serii się Wam podobał? Powoli kończę i się zastanawiam, czy najlepsze już za mną ʕʔ

Dobrze, że jest Good Omens ()

#codziennydoctorwho

Jak chcesz być wołany, daj znać w komentarzu

@algus @MechanicznyTurek @Avmatrac @adam__adam @i_am_a_doctor @pepek614 @chwalciePana @Rience93 @malokreatywnylogin @Wrobel_1111 @Blaskun @ask_ @cardiv @abelel @CapaldiTheDoctor @Duckmara @AdelbertPeel @lunaria @Alamin24 @ostrzyjnoz @krzemusiowy @pitrah606 @zlote-golabki-winiego @Emil1803 @VrubeL @tamian @Decay @bojesiewody @Ponek @rbxaa @defvckto @S4turas @OiPsycho @Reaven @cecyl @SnowFox @Mecowaty @Cesarz_Polski
keira - Dobry wieczór!


Kolejny raz mamy cudowną Clarę w kalendarzu (。◕‿‿◕。) Ciekawe...

źródło: comment_nkeubf9mJpFMJSnQEmfz1HvvJ2MPqnUQ.jpg

Pobierz
  • 15
@k_e_i_r_a: Przyznam szczerze, że trochę zalegam z nowym sezonem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie byłem przeciwnikiem Pani Doktor (swoją drogą nie miałaś zaktualizować tła na profilu?), ale pierwsze odcinki, a szczególnie "Rosa", trochę mnie "wypompowały" swoją powolnością... Ale to raczej wina scenarzystów, bo Jodie też sprawia wrażenie jakby miała zaraz "wykipieć".

Jestem dopiero po obejrzeniu "Arachnids in the UK" i w sumie miałem taką myśl odnośnie

@MechanicznyTurek: Ja właśnie też, idzie jak krew z nosa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Doktorka jest fajna, trochę może bez charakteru, ale pewnie przez to, że za dużo ich się kręci na ekranie ;) Rosa mi się podobała bardzo, ale jako osobna historia, ciekawie przedstawiona. Jako odcinek DW...to faktycznie flaki z olejem.

@k_e_i_r_a: Nie powiedziałbym że jest bez charakteru, widzę tu podobny zabieg jak przy Dwunastym - zanim stał się podstarzałym rockmanem z kryzysem wieku średniego (xD) sprawiał wrażenie marudy nie wiedzącego co chce w życiu robić, którego Clara prowadziła za rękę praktycznie. Nie zapomnijmy że jest kobietą pierwszy raz w swojej historii, krótko po regeneracji, i na razie jest na etapie "social awkward".

Pewnie nie pójdą w tym kierunku, ale ja bym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MechanicznyTurek: ja Ci dam kryzys cholero! ( ͡° ͜ʖ ͡°) @k_e_i_r_a: Nie macie wrażenia, że strasznie poskąpili w nowym sezonie na postaci drugoplanowe i statystów? Serio mnie strasznie biło to, że te wszystkie miejsca są takie puste. Nie pojawia się praktycznie nikt kto nie jest potrzebny. Przy odcinku z dalekiem wychodzą na ulicę (chyba Londynu jak dobrze pamiętam) i pustka. Nikt ich nie mija,nikt nie przechodzi
ja Ci dam kryzys cholero! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CapaldiTheDoctor: Dwa słowa - okulary soniczne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A co do statystów to w sumie dziwne, bo serial jest na tyle kultowy że do każdego odcinka by znaleźli grupę ludzi którzy zagraliby nawet za darmo.
@CapaldiTheDoctor Inaczej skonstruowane są sceny, bardziej wszystko się skupia na aktorach. Ale to nie działa :) Sama nie wiem, co tu poszło nie tak. Zdecydowanie czegoś brakuje i, jak widzę, nie jestem w tym sama. Ciekawe w sumie, jakie są ogólnie oponie o DW na świecie obecnie...