Wpis z mikrobloga

NO I PO SPOTKANIU:
Czas trwania 2h 20min(około) - poszedłem za radą cumpli w wypoku i sam zakończyłem spotkanie.
Na wstępie wypiłem jedno piwo na rozluźnienie tuż przed spotkaniem. Byliśmy się przejść + pójść coś zjeść - zapłaciłem za całość po czym różowy oddał mi swoją część.
Generalnie rozmawiało się naprawdę pozytywnie o wszystkim, było sporo dotyku z mojej strony(o dziwo) i przytulenie na przywitanie/pożegnanie. W połowie spotkania mnie mocno zmuliło, ale i tak całość oceniam, po raz pierwszy, naprawdę pozytywnie. Kolejne spotkanie zasugerowałem przy % i różowa się zgodziła.
ŻEBY NIE BYŁO TAK KOLOROWO: Moje #!$%@? ujawniło się i to porządnie - zapomniałem co miałem wziąć dla różowego i zamówiłem zły napój(nie wiem jak z daniem, ale mam nadzieję, że tego też nie popieprzyłem) - KRWA... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw ##!$%@? #tfwnogf #rozowepaski #tinder #badoo #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #seks #zwiazki #takbylo
I wołam: @Sail_and_boats @Dwalin @roon0koh @Muodyhuopiec1919 @takitamowoc @Centeko @Marcinowy @DizzyEgg @pijekubusplay @klauiel @ukaszeq @sad_pepe @Martinus06 @dleifteh @DziewczynaChaos @American_Boy
G.....r - NO I PO SPOTKANIU: 
Czas trwania 2h 20min(około) - poszedłem za radą cumpl...

źródło: comment_tGEOKrM9d6uyrJYVW2ARRGLQlzNGUPGj.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@ukaszeq Nie wiem skąd u ciebie to zainteresowanie zawartością mojego tyłka ale informuję, że żadnego kija tam nie było. Załóż okularki i wkuwaj na pszyrke, trzeba poprawić te pałę na koniec roku
  • Odpowiedz