Wpis z mikrobloga

Gratulacje dla twórców aplikacji wykopu za całkowite #!$%@? roboty XD Zamiast zapisywać wszystkie niepotrzebne wpisy, zdjęcia, które musi ściągnąć z sieci w pamięci podręcznej telefonu (żeby można je było po czasie usunąć), to zapisuje je w danych aplikacji, więc nie da się ich wyczyścić bez jej resetowania XDD I tak się te śmieci zbierają. Sprawdźcie ile waży wasza aplikacja, bijemy mój rekord.

#android #moderacja ##!$%@? #heheszki
k.....9 - Gratulacje dla twórców aplikacji wykopu za całkowite #!$%@? roboty XD Zamia...

źródło: comment_4tNYnqO62tQzHC7ZiXlIsaf1SQiJc3se.jpg

Pobierz
  • 214
  • Odpowiedz
@kamil180999: jasna cholera, DZIĘKUJĘ. Od jakiegoś czasu zaczęła mi się kończyć pamięć w telefonie, usuwałam kolejne aplikacje, a jej wciąż ubywało. Czemu nie przyuważyłam apki wykopu? Sama nie wiem. Nagle mój telefon jest znów używalny.
  • Odpowiedz
@kamil180999: Ja dawno zrezygnowałem z apki mobilnej, stwierdziłem że będę używał wykopu przez przeglądarkę. Przez kawał czasu działało to normalnie, aż do ostatniego update. Teraz żadna przeglądarka nie potrafi dobrze obsłużyć widoku mobilnego. Zanim załadują się #!$%@? skrypty, to nawet nie mogę scrollować. Żeby linki działały poprawnie, muszę poczekać minutę -dwie. Tak to jest jak się zatrudnia frontendowców po 3 miesięcznych kursach.
  • Odpowiedz
  • 1
@kamil180999 Dzięki za info.
Jedyne 2gb u mnie.
Automatyczne czyszczenie widziało jedynie marne 300MB i olewało dane jako coś ważnego i to błędnie sugeruje że Reddit więcej przechowuje bo w cache miał ponad 500MB...

Co za daun stworzył coś czego na studiach by mu nawet nie zaliczyli.
  • Odpowiedz