Wpis z mikrobloga

OK, to tak jak pisałem tutaj - podsumowanie ligowych SBC, które cisnę praktycznie codziennie od początku TOTSów. Ligi, jakie robię: Prem, Serie A, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 - czasem jak uzbieram większość graczy z jakiegoś teamu to pyknę jeszcze Ligę Nos, Superlig albo Pro League i potem dokańczam te ligi, żeby móc zacząć na nowo. No i pojedyncze zespoły z EFL/SAF czy Koreańskiej np albo Australijskiej, które też po jakimś czasie dokańczam.

TOTS zacząłem z 1.2mln na koncie. Aktualnie mam 200 000 monet. W międzyczasie zrobiłem SBC o ikony: dokończenie Bergkampa (miałem pierwsze 2 wyzwania zrobione przed TOTSami bodajże), cały Pires, cały Bobby Moore, cały Schmeichel ulepszenie Besta i jestem na 8/13 w Eusebio. Wszystko dzięki fioletowym graczom i niewymiennym TOTSom, które trafiłem.

Niebieske pulle, jakie nazbierałem przez ten miesiąc - bez overalli wpisuje, bo nie doszukam się wszystkich xd

Abraham, Bergwijn, Ban Wissaka (z kupionej paczki), Busquets, Felipe, Collins, Henderson, Aarons, O'shea, Emre Can, znowu Collins, znowu Can, znowu Busquets, Sissoko, znowu O'shea, Clarke, Henderson, Aarons x2 (1 z gwarantowanego), James, znowu O'shea, Sule x2 (1 z gwarantowanego), Lowe, Koval, Kanno, Alisson, znowu Alisson, Benlarmi, Heldon, Manuel da Costa x2 (1 z gwarantowanego), Al Zubaidi, Volland, Andre Almeida, Danny da Costa (z upgrade), Bruno Fernandes, Kostic (z gwarantowanego), Wijnaldum (z gwarantowanego), Andre Almeida (z gwarantowanego), Rafa (paczka za oglądanie streama), Epureanu, Jesus Navas (z kupionej paczki), Mariano, Diagne (z gwarantowanego), Kaldrim, Visca, Dembele (z gwarantowanego), Banega (z upgrade), Hermoso (z upgrade), Canales (z upgrade), Mancini (z kupionej paczki)

Daje to nam w sumie: 52 graczy TOTS, z czego 13 niewymiennych (gwarantowane SBC lub SBCki o upgrade) i 3 TOTSy z kupionych paczek.

Oprócz tego - 1 ikona, Middle Luis Hernandez.

Ilość otworzonych paczek - na oko 1500+, może i więcej. Samą Prem League zrobiłem już z 20 razy (20x20=400).
Oprócz tego należy pamiętać, że dużo zrobiłem też upgrade'ów - tu też by się ze 100-120 paczek uzbierało.

Czy było warto? Tak. Ale. Błędy jakie popełniłem:
- Za mało kupowania brązowych paczek i robienia upgrade bronze->silver
- Nadpłacanie, wielokrotnie, za graczy bo byłem leniwy
- Zmarnowanie w sumie około dwóch miliona monet na kupowanie paczek - owszem, trafiłem 3 TOTSy za kupione paczki, ale kupiłem też kilka paczek za FP i 2 z tych 3 TOTSów to były właśnie za Fifa Pointsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo: najlepszy tydzień - gdy był TOTS Most Consistent. Z 1.2mln zrobiłem wtedy 2.2 miliony. Wtedy właśnie #!$%@?łem kupując 6 paczek Ultimate za monety i nie trafiając tam zupełnie nic. Ponowny fuck up był tydzień temu, gdy miałem już 600k monet i znowu kupiłem 3 paczki Ultimate i tylko Pogba wleciał, jako sensowny pull xD

Czy warto cisnąć ligowe SBC? Jak macie czas i cierpliwość to tak. W innym wypadku - szkoda czasu i nerwów. Nieraz siedziałem do 1 w nocy, bo się wkręciłem i przez to chodziłem w pracy niewyspany xD
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
@MiesozernaBijeLudzi1: jakie to prawdziwe jak bardzo można stracić rachubę czasu robiac te sbc. Szczególnie jak się jeszcze licytuje tych placów, niby 2 minuty, a jeszcze z 5 razy ktoś podbije i już się robi 5 minut, i tak w kółko :p
  • Odpowiedz