Wpis z mikrobloga

Jak tam Mirki festiwal #p--o we #wroclaw?
Byłem wczoraj i niedługo wybieram się ponownie, generalnie w piątek były pustki jeśli chodzi o ludzi, także super. Jadł ktoś z was z budy na zdjęciu? Asortyment mają conajmniej ciekawy :D.

Polecacie szczególnie jakieś p--o? Na #beergeekmadness furorę zrobiła dżonka Tomka z piwoteki, miałem okazję wczoraj pic i jest świetna.

Nie polecam za to jakiejkolwiek interakcji z dziadem z browaru spółdzielczego. Chciałem spytać o coś dotyczącego ich piwa, to koleś z krzywym ryjem burknął z tekstem: o co chodzi? Jak już udało mi się wyciągnąć informacje i zapytałem czy mogę spróbować a koleś mówi, że tak ale tylko jak kupię pół litra piwa xD. Żebym jeszcze rozmawiał o wymrażanym za 30 złotych 0,3, to rozumiem ale pytałem o dwa piwa po 10 czy 12 zeta xD. Za to kartą płacić można ale nie zbliżeniowo, więc jeszcze nie mogłem zapłacić telefonem i musiałem organizować hajs.

Jak wasze wrażenia po pierwszym dniu? Co warto spróbować, kogo warto omijać?

#festiwaldobregopiwa #p--o #wroclaw
FELIX90 - Jak tam Mirki festiwal #p--o we #wroclaw?
Byłem wczoraj i niedługo wybiera...

źródło: comment_IgxZ9qoZuNQgrqp7bmks8CBck1YVuNGY.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kruszec: wszelkiego rodzaju ice bocki i inne piwa wymrażane tak kosztują. To nie jest festiwal z tyskim, kasztelanem i żubrem, tylko piwem rzemieślniczym :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FELIX90: oj wiem, że jest, nie wiedziałam że w ten weekend.

W Szczecinie w zeszły weekend był też, trzecia edycja. Nie tak duży jak w innych miastach, ale z pierwszej ręki wiem, że wystawcy bardzo sobie chwalą ten szczeciński za klimat, że bardzo fajni ludzie przychodzą i zawsze dobry zarobek, pewnie też dzięki temu, że nie ma aż tylu browarów.
  • Odpowiedz