Wpis z mikrobloga

@t0mI84 zawsze wolałem mróz i zimno:
- ubrania się nie kleją
- zawsze można się dogrzać
- grzane winko to wtedy napój bogów
- można jechać na narty
- robactwo
  • Odpowiedz
kocham s----------e przed szerszeniami, usiadziesz w trawie na 5min i masz 20 Kleszczów w, dupsku. No super partia...


@997troy_ananas69: To się zamknij w piwnicy do końca życia, będziesz typowym przedstawicielem wykopków, ale przestań kłamać że wiesz cokolwiek o pogodzie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@CHEUSTEK-_- ciezko mi sie odniesc do tego bo nie naleze do osób z tagu #przegryw heh. Mam 35 lat 9 lat chodze na silownie a 8 lat dodatkowo trenuje MMA. Brzucha nie mam itp ale nieraz powiem ci ze w-------a mnie te upaly :p. Troche chlodku zawsze by sie przydalo :p. Pozdro Mirku :)
  • Odpowiedz
@t0mI84:
Jestem j-----m spasionym grubasem 80 kg przy 184. Pocę się jak świnia przy wysiłku. Dodam że pracuję na dworzę przez 12h dniówki i nocki.
ALE( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sto razy wolę lato i wiosnę niż jesień czy zimę. Słoneczko poprawia humor, mogę chodzić cały dzień w t-shircie i krótkich spodenkach. Nie muszę się pierdzielić z ubieraniem tak jak to robię zimą i jesienią- UBIERZ KALESRAKIE, UBIERZ CIEPŁE SKARPETKI, UBIERZ RĘKAWICZKi, UBIERZ SZALIK, UBIERZ BLUZKE I JEBNIJ JESZCZE SWETER, CZAPKE idź po bułki i za 5 minut rozbierz się z tego wszystkiego!!!!!! NOSZ #k------c
a latem? ubieram kapcie i idę :D Po placu biegam
Niebadzlosiem - @t0mI84:
Jestem j-----m spasionym grubasem 80 kg przy 184. Pocę się ...

źródło: comment_Pyv7CwJO52qmrBCS2wSN4GkGTx85fZEq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Niebadzlosiem I szanuje ja do grubasow tez nie naleze :). My Polacy lubimy narzekać po prostu trzeba miec do tego dystans :). Bez stresu Mirku pozdrawiam Goraco :))
  • Odpowiedz