Wpis z mikrobloga

Kisne na streamie szczura xD Axel "ja jestem inteligentny" po 10 minutach nie umie przejsc bossa w mgs 4 - bierze jakies tam czasopismo czyta tłuk niedouczony dwa razy a po 5 minutach "k***a co za g---o, kto to wymyslił. leczcie sie wszyscy. Kto zrobił tą gre. Co ja mam tu zrobić" co za debil..nie potrafi przejść prostego bossa ani nie umie czytać ze zrozumieniem. On nawet mainstreamowej gierki nie może przejść.
Do tego kompletnie nie czai fabuły mgsa bo debil nie potrafi angielskiego i nie rozumie co gadaja w przerywnikach xD
Axelio jesli to czytasz a czytasz na pewno to wez idz graj w mario i sie nie osmieszaj neandertalczyku z ryjem szczura. I ty chciałeś zrobić jakąś gre? Buahahaha xD

ps. Zapomniałem dodać...ofc wszyscy się nie znaja. Począwszy od graczy przez recenzentów a skończywszy na twórcy gry czyli Kojimie - "co oni mieli w głowie. Ja wiem że to g------a gra" Axel.
#axeliocontent
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zemsta_nerda: Oskar to przykład książkowego debila z zaburzeniem osobowości. Czyt. wszyscy są kretynami a on jest prawie idealny, inteligentny, oczytany. Wierzy w to święcie, jest o tym przekonany i nawet bardzo bolesna dla niego psychoanaliza okazała by się niewystarczająca. Chyba tylko długoletnie leczenie w zakładzie zamkniętym pod okiem najlepszych specjalistów mogło by przynieść jakieś efekty.
  • Odpowiedz
@zemsta_nerda: nie wiem co ty chcesz, przeciez on zawsze byl dzikim z lasu xD wina jego rodzicow, za duzo razy sie przeprowadzal, niepotrzebnie wrocil do tego j------o bialegostoku gdzie nikt go nie chce i nikt go nie szanuje XD
a teraz klepie biede grajac na darowanym ps3 na minitelewizorku... no to zawsze bedzie zenujacy xD
  • Odpowiedz
@Tycior: Nie, tego nie oglądałem ale postaram się poszukać i obejrzeć xD On ogarnia i to tak średnio gierki, które wymagaja do sterowania 2-3 przyciski. I to tylko wtedy jak się za dużo nie dzieje na ekranie. Typowy neandertalczyk.

Dzisiaj odpalił mgsa na trybie extreme ale co z tego jak gra polegała na tym ze save robił co 30 sekund gry xD Grał na ps classic to jest mozliwe robienie
  • Odpowiedz