Wpis z mikrobloga

@seanch No i prawidłowo, nawet nie zdajesz sobie sprawy z ilości polaczków którzy chcą zaoszczędzić 4 czy 5 zl i chowają się przed obsługą. Albo niewidomy potrafi sie zgłosić do obslugi (nie ma takiego obowiązku) żeby zapłacić 40 gr za bilet przejdzie pół pociągu. A informacja o oplacie dodatkowej i obowiązku zgłoszeniu sie do obsługi wisi przy kazdych drzwiach i na stacjach bez kasy
@SzaraSara sęk w tym że nie wisi , wiszą z czasów PKP , nie liczne tabory sa numerowanie a z resztą ten przepis jest martwy bo to szynobusy . Na tyle są tego świadomi że nie piszą na paragonie "opłata za wydanie w pociągu " tylko kara za brak biletu 2w1 bilet i kara za brak ,po trzecie nie musisz go szukać nawet jeśli na twojej stacji nie ma kasy biletowej .
@seanch Pracuje jako konduktor więc co mi za farmazony tworzysz xD Mamy w zapleczu ezt i szynobusy i w kazdym pojezdzie masz przyjść do konduktora skoro nie posiadasz biletu. Opłata za wydanie biletu w pociagu to opłata gdy jest czynna kasa, a Ty z różnych przyczyn jej nie odwiedziłes i to jest 8 zł.
Nie musisz szukać konduktora jesli jesteś w rozumieniu rozporządzenia europejskiego osobą o ograniczonej możliwości poruszania się. W każdym
@seanch Ale jaki problem tworzysz, cywilizowany człowiek wsiadajac do pociągu zastanowi sie "potrzebuje zdobyć bilet, moze poszukam kogoś kto mi go sprzeda, albo dowiem sie w jaki sposób go zakupić" Można kupić bilet przez platformy internetowe/aplikacje. Sposobów jest mnóstwo, a jak ktoś chce kombinować to dostanie kare.
MAM SUPER ROZWIĄZANIE!
Wejdź do pociągu, idź do konduktora, kup bilet.
No czary nie doliczył Ci 60 zł bo zachowałes sie uczciwie.
@SzaraSara Nie #!$%@? będę śledzić najnowsze zmiany statusów wyszystkich spółek , ściągnę wszystkie apki , przestudiuje budowę każdego rodzaju pociągu i zdobędę certyfikaty bo inaczej kara 60 zl xD
@SzaraSara Problem wielki bilety i tak sprawdza . Mówi koleś że 120 razem , powiedziałem że go #!$%@?ło chyba . Powołał się na naklejkę z PKP 1976 to mu powiedziałem że czekamy na policję ale w międzyczasie #!$%@? cały przedział ze 4 takie wystawił .