Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kur_Piejak: no ja tak samo mam z hipokrytami, co propsuja Pilsudskiego, Lupaszke; czy innych zbrodniarzy. Ja mam częsty kontakt z ukraincami i są to w porządku ludzie. A teraz odpowiedź też bardziej wtedy Polakami patriotami co gloryfikuja właśnie te ww osoby?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kur_Piejak: no tak jak polaczki uwielbia Pilsudskiego A wystarczy o nim poczytać w Google to takie proste ale jak widać nasz naród jest równie mądry jak ukrainski. To twoje słowa i taki sens logiczny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kur_Piejak: sam masz sprany leb hipokryto. Znasz pojęcie lewak ignorancie? Daleko mi do poglądów socjalistycznych. Tak Piłsudski to też zbrodniarz. Poczytaj ilu protestujących zginęło za jego władzy. Ale nie o skalę tu zbrodni chodzi ale o to że hejtujesz kraj za gloryfikacje zbrodniarza Ale jak twój robi to samo to nic się nie dzieje. A i za pisanie wszędzie lewak widzę zes narodowiec z gwozdziem w głowie.
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak ty jesteś upośledzony, jakoś Polaki cicho siedzą jak o Piłsudskiego i jego zabawy chodzi, doucz się gimbopatrioto a potem się spieraj, w ich internecie trzeba dobrze poszukać żeby trafić jakieś informacje o Wołyniu
  • Odpowiedz