Wpis z mikrobloga

@Karolina9900: Co zrobić w przypadku wypadku?

Jeśli uczestniczyłeś w wypadku, który spowodował uszkodzenia Twojego ciała, innej osoby lub hulajnogi Hive, skontaktuj się z centrum pomocy na help@ridehive.com. Jeśli zdarzył się poważny wypadek, zadzwoń pod numer alarmowy 112. Gdy już będziessz bezpieczny i skontaktujesz się ze służbami, zadzwoń do nas pod numer +48 510 053 881.

Może to nie numer do spamowania wysrywów o kody tylko jakieś ważne sprawy?!
@elementbn jeśli takie ważne sprawy to nie uważasz że ktoś powinien odbierać ? Włącza się tylko i wyłącznie Skrzynka głosowa po jakimś czasie a po godzinie przychodzi sms żeby pisać SMS-y
Zatem jeśli jest tak jak makabra to jest to zupełnie niepoważne podejście do spraw ważnych
@elementbn Zresztą ja uważam że zawsze powinien być jakiś kontakt telefoniczny do firmy. Na przykład w rowerach miejskich każde miasto ma taki swój numer gdy coś się dzieje to potrzebujesz zazwyczaj dość szybko pomocy a nie czekania kilka dni na e-mail który może dojdzie lub może nie dojdzie. Amatorzy do potęgi
@elementbn nie odbierają bo nie wiadomo co chodzi. Nie wiesz wszystkich do 1 worka ja wcale nie mam tych kodów lewych . Chciałabym się dodzwonić ale nie mogę bo jak pisałam nie tyle jest zajęty numer to raczej nikt po prostu się nie interesuje i nie odbiera

dla mnie tutaj pokazali się bardzo amatorsko