Wpis z mikrobloga

"do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście" Piękne wyrywanie z kontekstu towarzyszu :)

@Mapril: Proszę Cie. Jak można nawoływać do konkretnej czynności zastrzelenia kogoś wmawiając jednocześnie że nie dosłownie, na żarty? na niby czy co?
@PabloFBK "Wielkość Józefa Mackiewicza wyrażała się między innymi w zdaniu: do komunistów trzeba strzelać. Kto wdawał się z komunizmem w dyskusje, kto przyznawał mu równe prawo do wpływania na rzeczywistość, udzielał praw, których komuniści odmawiali innym, rozbrajał się wobec nich i skazywał się na to, że prędzej czy później zostanie przez nich podbity i zniszczony.

Drodzy czytelnicy, daleko mi do tej wielkości, ale chcę powiedzieć mocno i wyraźnie: do LGBT trzeba strzelać!
@PabloFBK: "do LGBT trzeba strzelać! Nie w sensie dosłownym, oczywiście - trzeba z nim walczyć, trzeba wiedzieć, że nie są to ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam - mówię o "strzelaniu" do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów. Bo w LGBT wcale nie chodzi o homoseksualizm, tak samo jak w komunizmie nie chodziło o robotników, w nazizmie o sprawiedliwość
@tell_me_more: Belgia,Uk,Holandia,Szwajcaria mają strefy no go. W uk i niemczech wcale nie jest lepiej i to sami przyznają. W irlandii praktycznie cały czas jest walka na ulicach i to są normalne kraje według ciebie hahaha :) prychłem. I tak jak tam piszesz wolność słowa dla wszystkich, a nie tylko dla mniejszości.
@PabloFBK: nie ma to jak po lewacku manipulować, bo wystarczy więcej wkleić:
**Podkreślam - mówię o "strzelaniu" do LGBT, do ideolo, nie do homoseksualistów. Bo w LGBT wcale nie chodzi o homoseksualizm, tak samo jak w komunizmie nie chodziło o robotników, w nazizmie o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych Traktatem Wersalskim Niemców, a w feminizmie nie chodzi o kobiety.**

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-murem-za-klepacka-czyli-przeciwko-nowemu-zamordyzmowi,nId,3032087#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
@PabloFBK: chodzi ci o to co tego polityka z PiS zadźgał nożem jakiś koleś?

A wiem, chodzi o tego faceta co zabił mężczyzne bo ten mu zwrócił uwagę żeby nie niszczył barierek ustawionych wzdłuż trasy po której miał iść marsz miesięcznicy smoleńskiej( ͡° ͜ʖ ͡°)