Wpis z mikrobloga

Ale mnie wpieniają różowe co narzekają na tym tagu na wygląd, a potem robią # pokazmorde i się okazuje, że każda wygląda przynajmniej przeciętnie. Jesteście same, bo plujecie na zaloty facetów, którzy są z tej podobnej, czasem wyższej, czasem niższej półki co wy. Pod każdym waszym wpisem toczy się #!$%@? gra o srom, strach pomyśleć co jest na pw. Oczywiście mogłybyście wybrać kogoś z waszej półki, ale wy wolicie płakać na wykopie w oczekiwaniu na Chada i gardzić chłopakami, którzy są tacy jak wy. Nawet jakbyście rzeczywiście były brzydkie (choć znając życie to naprawdę brzydkich tutaj nie ma). To zauważcie proszę jedną rzecz. Brzydki facet, o ile brzydota i odrzucenie nie odebrały mu całkowicie pewności siebie i coś tam jeszcze próbuje, jest cały czas zlewany i wyniszczany psychicznie przez takie jak wy. Brzydkie kobiety są natomiast w najgorszym przypadku ignorowane, lub dostają mniej atencji niż ładniejsze koleżanki, a jak ktoś do nich zarywa i nie spełnia ich wymagań wziętych nie wiem skąd chyba z dupy, to trzeba tego adoratora zgnieść jak robaka, bo w końcu trzeba się na kimś wyżyć prawda?

Współczuje kolegom z tagu, co się jeszcze nabierają na takie atencjuszki. Szkoda, że te krowy nie będą całe życie samotne, tylko albo w pewnym momencie trafi się ślepej kurze ziarno, albo po prostu wezmą jednego "szczęściarza" spośród setek innych, którym dołożyły swoją cegiełkę do zniszczenia pewności siebie.
#przegryw #logikarozowychpaskow
  • 17
Brzydkie kobiety są natomiast w najgorszym przypadku ignorowane


@RobieZdrowaZupke: Bullshit alert. Ze szkoły doskonale pamiętam jak gnojona i pogardzana była dość tłusta koleżanka. Miała u nas ksywę "Baleron" i na tym męczenie jej się nie kończyło. Brzmi jak ignorowanie? Inną taką, Patrycję, nazywano "Golemem", bo miała zbyt kwadratową twarz i szerokie bary. Myślisz, że te dziewczyny wyrosły na osoby bez problemów psychicznych?

Co do reszty posta, ciężko mi się odnieść.
Ale ja tu mówię o dorosłych osobach, a nie że w gimbazie była jedna taka dziewczyna na 500 xD


@RobieZdrowaZupke: Nie jedna na 500 tylko 2 na 20 osób, czyli 10% klasy, albo 20% dziewczyn w klasie. Do tego opisałem najbardziej hardkorowe akcje.

Jeśli chodzi o dorosłe osoby to ulane kobiety mają przecież pod tym względem okropnie przesrane, i daleko nie muszę szukać pamięcią przykładów z mojego życia w których były
Żeby nie było - nie neguję że kobiety być może mają trochę łatwiej w tym aspekcie, ale twoja stuprocentowa bagatelizacja ich problemów to nie jest coś co przystoi człowiekowi który posmakował tych problemów na własnej skórze.


@Yukio_Mishima: Przystoi człowiekowi, który posmakował problemów, ale nikt mu nie wyciągnął pomocnej dłoni, podczas gdy jakaś kobieta miała podobne problemy, to każdy się nad nią zlatywał w celu pomocy. Gówno mnie obchodzą problemy kobiet, bo
Przystoi człowiekowi, który posmakował problemów, ale nikt mu nie wyciągnął pomocnej dłoni, podczas gdy jakaś kobieta miała podobne problemy, to każdy się nad nią zlatywał w celu pomocy. Gówno mnie obchodzą problemy kobiet, bo dzięki beciakowemu społeczeństwu, one nigdy nie są same w tarapatach.


@RobieZdrowaZupke: Życzę dalszego rozwoju emocjonalnego i społecznego.
@Yezdemir: Nawet nie skomentuje tego co napisałeś. Gnębienie dziewczyn przez dziewczyny wyglądało tak, że jedna drugiej powiedziała, że jest głupia i od razu awantura na całą szkołę.
Jak wygląda gnębienie chłopaków przez chłopaków? No ostatnio miałeś na głównej znalezisko jak jednemu wepchnęli pizze do odbytu. Jakoś 1/4 męskiej części mojej klasy zwyczajnie bała się chodzić do szkoły w gimnazjum.
@RobieZdrowaZupke: Nawet nie skomentujesz, a potem cztery zdania? ;) Nie mam zamiaru się tu licytować czyje gnębienie jest gorsze, ale wiem, że laski, zwłaszcza te ładne, z wybujałym ego, potrafią być naprawdę wredne, złośliwe i dożarte. Sam byłem świadkiem wiele razy jak gnębiły brzydsze od siebie, a takie zahukane, brzydkie, szare myszki bardzo źle znoszą takie gnębienie, zwłaszcza gdy ciągle słyszą, że są brzydkie, grube czy pokraczne.

Obie strony nie są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RobieZdrowaZupke: to jest prawda xd ostatnio nawet miałem okazję przez chwilę spotykać się z dziewczyną która była niebrzydka ale zajebiście zakompleksiona bo uwaga faceci nie podbijali do niej na ulicy jak do jej koleżanek a jak do tego zapytałem czy umówiłaby się z takim typkiem to "nie no co ty xd"