Wpis z mikrobloga

@klaun-szyderca: Twoje kochane Podlasie a nie wiesz, że AC jest bardzo dużym producentem sterowników LPG i sprzedają te sterowniki na całym świecie? Dobrą robotę robią. Chyba jednak nie kochasz tego Podlasia.
  • Odpowiedz
@Krupier dino to taki polacki sklep ala biedronka, sama myśl o robieniu tam zakupów mnie wykańcza... no i nie spodziewałbym się, że zakłady rzeźnicze mogą mieć tak wielką przewagę w porównaniu do banków, zakładów przemysłowych itp... sama nazwa indyk mnie śmieszy tymbardziej, że nie lubię drobiu.
  • Odpowiedz
dino to taki polacki sklep ala biedronka, sama myśl o robieniu tam zakupów mnie wykańcza... no i nie spodziewałbym się, że zakłady rzeźnicze mogą mieć tak wielką przewagę w porównaniu do banków, zakładów przemysłowych itp... sama nazwa indyk mnie śmieszy tymbardziej, że nie lubię drobiu.


@shalisek: no, ale to właśnie tym bardziej nie jest śmieszne, że "zwykłe" biznesy mogą osiągnąć taką skalę jak bank czy grupa chemiczna. To raczej należy
  • Odpowiedz
  • 2
@klaun-szyderca Która poszukuje pracowników w urzędzie pracy na 3 zmiany za 1700zl PLN /netto na produkcji ma ciągły nie dobór kadry, podpina się pod agencje żeby znaleźć czarnego, gardzę firmami które kreują się na wielkie a w gruncie rzeczy nikt tam nie chcę pracować każdy wyśmiewa a rotacja pracowników jest jak rotacja facetów u typowej Pólki.
  • Odpowiedz