Wpis z mikrobloga

Eksperyment z przeniesieniem 3 Uli z pasieki do lasu w kompletną dzicz dość udany, miodu z tych 3 uli nie ma jakoś dużo ale jestem bardzo zadowolony, pszczoły rasy Krainka Celle przyniosły ok 45L miodu. Smak jest niesamowity czuć mocno owoce ponieważ jest w okolicy bardzo dużo drzew owocowych i leśnych łąk. Pszczoły mam od 6 lat ale tak dobrego miodu nie miałem. Teraz czas na główną pasieke, czekam aż przekwitnie akacja i wirowanie z pozostalych 15 uli. Wśród plusujących wylosuje (08.06.19 o godz. 20 ) osobę która będzie mogła skosztować tego leśnego cudu #pszczelarstwo #rozdajo
Pobierz piotr-antyn - Eksperyment z przeniesieniem 3 Uli z pasieki do lasu w kompletną dzicz ...
źródło: comment_IasnHkKtLsWjTlBLq4010KAuFKXFEUV0.jpg
  • 88
@piotr-antyn: Moge kupic od ciebie ten miod? Moze nie caly sloik, ale przynajmniej odrobine. Chodze do technikum i mam nauczyciela od zawodowych, ktory od malego dziecka po rodzicach przejal te pszczoly i prowadzi je do dzisiaj. To taka jego pasja, jednoczesnie uczy w szkole przedmiotow zawodowych. Chcialbym mu pokazac jak smakuje taki miod i opowiedziec twoja historie, czas mam do poniedzialku, nie wiem czy uda sie z czasem ;/ Licze, ze
@piotr-antyn panie pszczelarzu, a jak tam choróbska po pożytku w lesie? Nie złapały czegoś pszczolki?

Też tak z ciekawości zapytam jak tam z warroza u Ciebie? Walczysz, profilaktyka czy raczej nie?

Też bym chciał takiego leśnego miodku, bo bardzo lubię temat pszczół i różnych miodów, a takiego jeszcze w usteczkach nie miałem.. Jakby Ci zostało to jestem chętny!