Wpis z mikrobloga

H3 czy H5?

Od piątki mnie kilka rzeczy odrzuca. Animacje które się tną nawet na kompie 10 lat wyprzedzającym premierę tej gry oraz tury przeciwników które trwają wieki. Co z tego że mam RMG mogący robić mapy 320x320 jeśli po jakimś czasie każde AI zacina grę na 2-5 minut. Jest jakiś mod który by to poprawiał? W to się nie da grać jak jest więcej niż jeden przeciwnik sterowany przez kompa.

H3 chodzi zabójczo płynnie a tury wroga są prawie natychmiastowe. Pamiętam za dziecka że czasami były długie tury jak się AI nauczyło Town portalu albo dd ale obecnie na hocie te tury trwają mniej niż sekundę.

#heroes3 #heroes5 #heroes
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antorus do h5 masz moda który poprawia działanie, przyspiesza tury komputera kilkukrotnie oraz ogólnie optymalizację. Za cholerę nie pamiętam nazwy, na pewno jakiś mirek pomoże
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Antorus: też nie mialem problemow z h5.
Ja uwazam ze h5>h3, po prostu jest przyjemniejszy w rozgrywce a ja nie jestem przyzwyczajony do tibijskiej grafiki. A i pamietaj ze prawdziwy h5 to tylko z dodstkiem tribes of the east. Ten dodatek sprawia ze gierka staje sie 2x bardziej grywalna
  • Odpowiedz