Wpis z mikrobloga

Witam, potrzebuję pomocy z Xiaomi Redmi Note 3. Wieczorem telefon postanowił, że głośnik przestanie działać. Nie działa youtube, muzyka czy nawet nie czuć wibracji. Jedynie jeżeli podłącze słuchawki to wszystko wraca do normy i coś słyszę. Nie, telefon nie utknął w trybie dla słuchawek (gdy mam odpięte słuchawki to nie pojawia się ikona że podłączone są słuchawki). Mam wersję Android 6.0.1, MIUI 10 Global 8.11.22 Beta.
#xiaomi
  • 5
@Intelektualista: Chodzi mi o to że nie działa dźwięk z filmików z youtube. Nie ma wcale dźwięku, nawet jak ktoś do mnie zadzwoni. Nie ma dźwięku z alarmu/budzika. Wszystko się naprawia gdy podłącze słuchawki, z nich dźwięk gra i działa normalnie. Co do trybu awaryjnego, próbowałem tego co wysłałeś oraz innych metod, i nie mogę go włączyć. Jakiś hindus na forum xiaomi napisał że Redmi Note 3 nie ma trybu awaryjnego,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pszemi-Chan: No ja właśnie wcale nie byłbym taki pewny, że telefon nie utknął w trybie dla słuchawek. Być może samo wyświetlanie ikony nie wskazuje o tym stanie jednoznacznie. W takich sytuacjach radzi się maltretowanie gniazda słuchawkowego, wpinanie i wypinanie wtyczki pod różnymi kątami z na przykład włączonym player muzycznym. A pytanie mam jeszcze takie czy działa tryb głośnomówiący na głośniku telefonu podczas rozmowy?

Teoretycznie takie cuda może powodować jakaś aplikacja, ale