Wpis z mikrobloga

@rafatus001: Śmieszą mnie typy, typu Bystrzak którym się wydaje że mają patent na życie. Kobieta nieskalana, czysta, 100% dziewica, lub ewentualnie taki sam chłopak... Miałem tych kobiet kilka, więc można powiedzieć że wiem co mówię i mogę powiedzieć jedno nikt mi takiego s....ństwa nie zrobił jak dziewica z katolickiej rodziny wypuszczona spod klosza... Zapamiętam pannę do końca życia, nie dlatego że była wyjątkowa w łóżku ale że była wyjątkowo fałszywa w
Nie chodzi o piosenki i tańce Parobka ale o podejście Bystrzaka. Mój wpis w ogóle nie dotyczył tańców Tajfuna. Chodziło mi o Prawiczka i jego "podejście" do kobiet. Dla niego 90% kobiet to k... i myśli że idealną dziewicę znajdzie. Typ zamyka się w schematach a według mnie to błąd. Kobiety są fajne, nawet te nieidealne, a zwłaszcza te... Ludzie posługujący się schematami i stereotypami tworzą wokół siebie aurę, niedostępnego, świętego, boskiego...
@rafatus001: Powiem ci dosadniej, czasem zwykła k... pokocha cię bardzie i będzie ci bardziej wierna niż osoba udająca świętą. Doświadczenia kształtują osobowość, a brak doświadczeń czyni ignoranta... Kobieta skrzywdzona i błądząca w życiu czasem może bardzie będzie kochać niż osoba trzymana pod kloszem i nie nauczona na własnej skórze czym jest empatia? Chociaż nie mówię że to reguła bo ludzie są różni. Przytaczam jedynie okoliczności tworzące osobowość.
@rafatus001: Kulwa świat jest ZŁY, żyjmy wszyscy w PARANOI... Kobiety są zajebiste nie nic lepszego od kobiety no chyba że się jest gejem. Seks z kobietą która nie jest z tobą dla pieniędzy, która cię pragnie szczerze, k... to jest raj. I żaden frajer mi nie wmówi że z prostytutką jest tak samo. A czasami tak niewiele potrzeba, wystarczy być miłym i nie nazywać kobiet k...ami.