Wpis z mikrobloga

@Blues_boy: @vrohn: ja to jestem fanem takich seriali jak dark, 3%, the 100, got bez osttaniego sezonu, vikingowie, narcos wiadomo, breaqking bad, better call saul. Chyba te najwazniejsze. Na studiach ejzdzilem do niemiec prace sezonowa zarobic sobie 2 meisiace i tam byl #!$%@? net to laptop i seriale bralem dlatego #!$%@? ogladnalem. Chyba wyminilem moje ulubione, ejzeli o czyms nie zapomnialem.
@Blues_boy: nie lubie komedii, kiedys ogladalem big bang thory jedyna komedia, ale szybko wyroslem, jak mialem 11 lat. Jeszcze ejden mi sie serial przypomnial zajebisty upadek królestwa. ja tyle ogladnalem ze ciezko zapamietac wsyztsko, ale za to malo filmow widzialem
@vrohn: happy jest jednym z bardziej krwawych seriali, jakie widzialam, wiec wątpię. Holistyczna agencja jest po prostu mocno absurdalna, a russian doll ma tyle wspolnego z serialem dla bab, ze główną rolę gra kobieta xD wszystkie oglądałam z niebieskim i wszystkie mu sie spodobały (Happy! sam wybrał, bo mu kolega polecał) ale jak chcesz :D