Wpis z mikrobloga

@czaroczarodziej: W większosci wypadkó bogata historia seksulna prowadzi do wielu wypaczeń psychicznych takich jak problemy z samooceną oraz ryzyko ukrytych chorób wenerycznych. Już nie wspominając o telegonii, która jak na chwilę obecną jest tylko teorią alew szystkow skazuje na to że jest prawdziwa.
  • Odpowiedz
@darkembrace777: Czyli jednak chodzi o ilość partnerów? Plus, citation needed troszkę na to, że bogata historia seksualna W WIĘKSZOŚCI WYPADKÓW prowadzi do problemów z samooceną. Przypominam, że część wykopa ma zerową historię seksualną, a problemy z samooceną ogromne.
  • Odpowiedz
@czaroczarodziej: Nie tylko, ale też. W moim pierwszym poście chciałęm zwrócić po prostu uwagę, że kobieta równie dobrze w przeszłości mogłą się kłuć igłą po żyłąch na brudnym dworcu. Jesli kobieta ma wielu partneró seksualnych to znaczy ze albo była zostawiana albo sama porzucałą szukając kogoś lepszego. W kazdym wypadku fluktacje samooceny niespowodowane tylko i wyłącznie własną osobą mają miejsce, czy to w góre, czy w dół. Samoocena u mężczyzny
  • Odpowiedz
@ramzes8811 przeszłość mojej żony znam ale to nie zmienia faktu, że nie chce wiedzieć który z jej byłych jaki był w łóżku, ani o przygodach których mi np. nie powie ¯_(ツ)
To było zanim się poznaliśmy przecież.
To działa w dwie strony ¯_(ツ)
  • Odpowiedz
@ramzes8811: ostatnio jechałem na uberze z gościem którego laska byla w pracy, zapytałem gdzie pracuje i powiedział że tańczy

To pytam gdzie - w klubie gogo.

I się pytam że go to nie boli, że tak o tym mówi i w ogóle.
Odpowiedzial że cieszy go ze jego dziewczyna jest atrakcyjna i podoba się innym...
Myślę że podobnie wyglądał jak ten brainlet z obrazka
  • Odpowiedz
@czaroczarodziej Przede wszystkim wraz z większą ilością partnerów seksualnych maleje prawdopodobieństwo stworzenia trwałego związku z taką kobietą i zostało to udowodnione naukowo. W sumie to jest to nawet logiczne
  • Odpowiedz