Wpis z mikrobloga

Ja to mam jakies #!$%@? szczęście chyba xd poznałem typa 5min temu w sumie przypadkiem a sam z siebie kupil mi cale eq za jakies 3kk full barb outfit i pacca XD #tibia
  • 9
  • Odpowiedz
  • 2
@Insane_Mike Pamietam jak rok temu wszedlem na chwile do tej gry i kupilem list w ktorym napisalem ze jestem nowy i potrzebuje poczatkowego eq itp. Wyjrbalem list gdzies w carlin obok stonehenge. Koles napisal zebym przyszedl do dp i rzucil mi z 700cc xD oczywiscie wszystko #!$%@? na expowiskach xD
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: raz po banie zrobiłem nowe konto i właśnie jakiegoś kolesia poznałem na rooku, okazało się że ma kilka innych postaci i też zajechał mi pełno itemków, cc, PACC akurat sam kupiłem od razu na start, trafia się dobra duszyczka, tylko graj z nim w zamian, będzie dobrym kumplem do gry.
  • Odpowiedz
@a2k__: ok nie wiem ile to będzie na przeliczenia pacców - muszę się zalogować
Ale mogę sprzedać taniej niż jest na allegro. Ale jeśli ktoś bierze hurtem - bo nie mam zamiaru wbijać do gry codzienie po pracy żeby komuś dać 250 tc i czekać na 30 zł przelewu.

Jak sprzedawałem hajs z bocenia na allegro to był takie mietki
typ kupił za 5zł 100k - i dzwoni do mnie o 12:
- prosze pana prześle mi pan już to 100k bo chcę
  • Odpowiedz
@samuraj24: Znam to z autopsji chociażby kody do WOTa czy podobne pierdoły - grosze a dzieciaki dzwoniły jakby im się dupa paliła XD niby zrozumiał ale za godzine znowu telefon czy może już wróciłem wcześniej z pracy. Cuda #!$%@?, cu-da XD
  • Odpowiedz