Wpis z mikrobloga

@majkel_dzekson: śmieszy jak się zna takie przykłady, szczególnie te dla których złapanie ustawionego w młodym wieku to było mało i miały plan wybawić się z Chadami, a potem jak już będą gotowe znaleźć zamożnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc ja w ich opinii to sobie marnowałam młode lata.

@PreT: gdzie widzisz coś o karmie albo o tym, że każda jedna tak skończy? Pełno takich panien jest
@majkel_dzekson: Jak jakas w latach nastoletnich byla glupiutka i naiwna, to po 30-tce tez raczej bedzie glupiutka i naiwna. Ludzie nie madrzeja w jakims wykladniczym tempie - szczegolnie kobiety. Te po 30-tce czesto jeszcze mocniej sie #!$%@? niz te 20-letnie, bo sa juz zryte przez zycie i musza jeszcze na siebie i swoje samotne bombelki robic, bo tatus sie dawno zawinal.
@majkel_dzekson: Czaicie ten związek między księżniczkowaniem w wieku 19 lat a #!$%@?ą pracą w wieku 29? No przecież na świecie nie ma ani jednej samotnej, szczęśliwej 29-latki, która realizuje się zawodowo. Wy #!$%@? normalni jesteście?
@bubr32: może chodzi o stereotypy? O to że 80% spełnia ten warunek? O to że wartość matrymonialna niektórych spada po 20tce itp. Bo jedyne co jest ich zasobem to ciepła rura. Na pewno też uczucia odrzucenia i chęć zobaczenia byłej / byłego w gorszym stanie po latach
Pozdro
@kemcio: moja siostra pracuje w biedrze i wiem ile zarabia wiec nie sądze że to stereotyp. Poza tym nie wiem dlaczego uważacie ze związek to szczyt marzeń każdego i oczywiscie nigdzie nie ma singielki po 30, ktora pracuje w biedrze i jest po prostu zadowolona z zycia