Wpis z mikrobloga

@Kajok33: Wspomniał o nim chyba tylko jak byli na Ukrainie, że się pomylił z tym silnikiem, że to nie V8 tylko V6 (tak naprawdę to R6) ale, że to WINA PRZEMKA bo mu źle powiedział...
Swoją drogą z tym motaniem to też mam wątpliwości, raczej wątpię żeby ktoś nowego Patrola chciał robić w teren. Takie sztuki w wyjątkowo dobrym stanie (lub nowe jak ten, niedostępny już w PL) fan marki sobie
@Kajok33: To, że fura nie jego to wiadomo. Nawet nie brałem tego pod uwagę jak pisałem komentarz i może dlatego tego nie podkreśliłem. Chodziło mi, że te teksty o motaniu to kolejna bajka bo wątpię, żeby prawdziwy właściciel się na coś takiego zdecydował z tak wyjątkowym egzemplarzem (jak na Patrola).
@Kajok33: Nie no wiadomo, to są tylko moje przypuszczenia. Mi bardziej chodzi, że ktoś będzie oszczędzał takie auto nie ze względów finansowych tylko ze względu na to, że to już dość limitowana produkcja kultowego auta praktycznie sprzed 20 lat. Trochę jakby nagle Ferrari wznowiło produkcję F40, raczej mało kto by je upalał na torze i to nie dlatego , że go nie stać.