Wpis z mikrobloga

Co jak co ale rozmowa Pawła z Majorem to to na co czekałem :-P
Cały czas mi brakowało osoby z takim podejściem do tego co robią na Szkolnej i kogoś kto będzie w stanie im to prosto z mostu powiedzieć i ich opier^olić, zamiast podlizywania się bez przerwy i słodzenia.
Słychać, że Paweł naprawdę chce im pomóc i mi osobiście zaimponował :-P

#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FilmikizHumorkiem: Gdzie ja Cię shejtowałem ? Po prostu Ci napisałem, że jesteś naiwny. Pomoc Pawła, jest pozorna. Jakiś czas temu (ok. rok) Pawełek namawiał Krzysia, żeby to on został jego opiekunem prawnym. Krzysztof się nie zgodził. To teraz Paweł zmienia taktykę, nadal mu truje, że Krzysztof potrzebuje opiekuna prawnego, ale teraz nie naciska, żeby to był on. Przymila się do Krzysia, walczy z konkurencją (Rodo, Sławek) i liczy, że Krzysio
  • Odpowiedz
@dzapanisko: Odpisując nie miałem na myśli konkretnie Ciebie, więc przepraszam, jeśli tak to odebrałeś. Możliwe, że masz rację i chętnie zobaczę co z tego wyjdzie, natomiast nie lubię oceniać ludzi nie mając dowodów na szczerość ich intencji i przy takim podejściu pozostanę :D
Po prostu cieszę się, że ktoś Majorowi powiedział to co Paweł powiedział w rozmowie. Mam nadzieję, że nie jest świnią, no ale nigdy nie wiadomo, więc czas
  • Odpowiedz
@PZt37: No ale np. komentarze, że to świadczy o braku inteligencji, nie są miłe :-P
Nieważne, nie jestem obrażalski :-P
Podchodzę do tego inaczej, bo wiem jak ludzie dziwnie oceniają innych ludzi nie znając prawdy. Po mnie ciągle ktoś jedzie, że jestem dupolizem, że liżę loda dla komputerowców, a nikt nie zna prawdy, ani nie widział jakiejkolwiek rozmowy mojej z innymi osobami, dlatego też porównując sytuację Pawła z moją, to
  • Odpowiedz
@FilmikizHumorkiem: A ty znasz prawdę? Wyobrażasz sobie w wieku 50 lat pomagać dwójce idoli gimbusów? Nie znam osobiscie Pawła , ani jego intencji, nie ma co gdybać jak jest naprawdę się chyba nie dowiemy. Niemniej jednak są osoby które więcej pomogły Kononowiczowi znają go dłużej i to im się nalezy domek po jego śmierci.
  • Odpowiedz