Wpis z mikrobloga

Co jak co ale rozmowa Pawła z Majorem to to na co czekałem :-P
Cały czas mi brakowało osoby z takim podejściem do tego co robią na Szkolnej i kogoś kto będzie w stanie im to prosto z mostu powiedzieć i ich opier^olić, zamiast podlizywania się bez przerwy i słodzenia.
Słychać, że Paweł naprawdę chce im pomóc i mi osobiście zaimponował :-P

#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 33
  • Odpowiedz
@alfons-metody: Przecież było dokładnie jak napisałeś. Został raz #!$%@? ze stanowiska, ale dał się namówić na powrót, by potem został jeszcze nagrany z ukrytej kamery. Do samego końca walczył jak lew o Konona, a ten go wyruchał ostatecznie w dupę.

Wiem, że Fiodor to w oczach staroszkolnych prawilniaków git i w ogóle, ale dał się wyruchać knurowi bardziej niż taki lateksowy Rafał. XD
  • Odpowiedz
@FilmikizHumorkiem: Czemu nie pomoże Mario, który ma szansę wyjść jeszcze na prostą (jest młody) ? Czemu nie pomoże Mexicano w trzeźwości i ogarnięciu się ? Bo nie mają majątku, nic tam nie ma do ugrania ! Rodo i Sławek są źli, bo potencjalnie mogą przejąć nieruchomość, więc Pawełek z nimi zaciekle walczy i buntuje majora na nich. Major natomiast jest nieszkodliwy i sterowalny. 50 paro letni facet, który ma synów
  • Odpowiedz
@dzapanisko: No dobrze, ale nie rozumiem czemu od razu taki hejt na mnie... Macie dokładnie takie same dowody na to że chce przejąć posiadłość jak na to, że nie chce jej przejmować, a od razu zakładacie złe intencje wobec każdego ze Szkolnej :-P
Ja staram się nie oceniać ludzi tak pochopnie, jeśli nie zrobili nic co wskazywałoby, że ich intencje nie są szczere. Nie znaczy to przecież, że jeśli się
  • Odpowiedz
@FilmikizHumorkiem: Po pierwsze to czemu w ogóle takie założenie, że jakby chciał przejąć posiadłość to musi to być coś złego? XXI wiek, kapitalizm, jak dwie osoby dobrowolnie na coś się zgodzą to nic nam do tego. Kibicuję Pawłowi z całego serca, niech zmieni Szkolną w coś godnego Starosielc.
  • Odpowiedz
@PZt37: No ale czy to powód żeby od razu mnie obrażać? Przecież ja z Pawłem nic nie mam wspólnego i mi wszystko jedno jakie ma intencje. Wyraziłem tylko swoje zdanie, bo spodobał mi się ten telefon do Majora, a pół wykopu już mnie obraża :-P
  • Odpowiedz