Wpis z mikrobloga

Właśnie mieszam sobie, łyżeczką zakupioną w Williams-Sonoma, moją ulubioną kawę Illy, zaparzoną w moim ulubionym naczynku do esspresso, oglądając poranne gnioty Bonza zanim pojadę odebrać córkę z przedszkola. Dotarło do mnie nagle jak słabe rodzanie kart w życiu otrzymała Amelia. Nie będę tu mówił o genetycznym armaggedonie jaki otrzymała od Mateu i Małgosi (Inteligencja + wygląd), gdyż uważam, że dzieci moga wybić się ponad swoich #!$%@? rodziców. Jesli ktoś ogarnięty jej nie przechwyci to jedyny zasób słów jaki będzie posiadać będzie wyglądał następująco 'Tego typu' 'bęc' 'Tata jest pijany' itp. Natomiast o finansach i zarządzaniu gospodarstwem domowym będzie wiedziała jedynie, że 50% funduszy inwestuje się w siebie (harnasie) a drugie 50% w najpotrzebniejsze rzeczy (drony, joja, spinery). Tego dziecka jest mi naprawdę żal i życzę jej aby los wreszcie się do niej uśmiechnął.
#bonzo #patostreamy
  • 2
@tegotypu: ma ale co temu dziecko winne, oczywiście nie bronie każdy ma prawo posiadać dzieci w Polsce, ale te dwa meliny zapewne całe gówno dbają o tego dzieciaka, więc nawet by mi nie było szkoda jakby im zabrali, ciekawe czy kobry matka też jest nie sprytna jak córka bo o zięciu to nawet szkoda słów