Wpis z mikrobloga

@cucaracha: normalka, wykłócić można się co najwyżej o zwrot różnicy między EIP a EIC, czyli kilkanaście złotych. Śmieszna kwota w porównaniu z różnicą komfortu i miejsca na nogi w EIC i Pendolino.
  • Odpowiedz
  • 0
@cucaracha g---o to pendolino. Taki skład zastępczy jest wygodniejszy. Tylko jest problem że nabywca biletu zapłacił za jazdę mniej wygodnym pendolino i dobrze aby to dostał czego oczekiwał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ramone: Są jak wykupisz sobie jakiś przedział albo jedziesz tylko ze znajomymi. Nie wiem jak w innych okolicznościach, nawet w przedziale na 6 osób, można uważać, że podkulanie nóg jest wygodniejsze niż ich rozprostowanie w wagonie bezprzedziałowym.
  • Odpowiedz
@Drmscp: w bezprzedziałowym jak siedzisz przy oknie nie wstaniesz jak sąsiad ciebie nie wypuści. Raz na dwie godziny muszę kości rozprostować bo bym zwariował siedząc cały czas. W bezprzedziałowym nie ma gdzie postać. W przedziałowym mogę wstać postać sobie na korytarzu ile mi się podoba. W bezprzedziałowych typu filirt, dart są wąskie siedzenia. Mi jako dużemu chłopowi jest za ciasno. To że nogi mogę wyciągnąć to trochę mało. Na szerokość
  • Odpowiedz
w bezprzedziałowym jak siedzisz przy oknie nie wstaniesz jak sąsiad ciebie nie wypuści.


@Ramone: Tak, a w przedziałowym musisz się przeciskać przez 4 osoby jak siedzisz pod oknem, albo i przez 6 xD
  • Odpowiedz