Wpis z mikrobloga

Mam ogromną bekę z ludzi, którym przeszkadza taka pogoda jak teraz. Przecież takie warunki są idealne do życia. Wstaję sobie rano, jest jasno, robię pompki, brzuszki, idę pobiegać po lesie w samej koszulce. Prysznic, śniadanko, wychodzę na klimatyzowany pociąg. Potem do metra, w którym jest mi nawet za zimno xD w biurze klimatyzacja. Ja nie wiem gdzie wy pracujecie, czym jeździcie do roboty? Mamy rynek pracownika jak wam za gorąco to idąc tokiem wykopowego rozumowania wystarczy się zwolnić i po prostu znaleźć inną pracę, do której nie będziecie musieli dojeżdżać w urągających warunkach. Ja przez cały dzień się nawet nie spocę w mojej idealnie dobranej koszuli. Po robocie siłka i pływanie, tam można kulturalnie wziąć prysznic (nie tak jak wy dzikusy).

Zapraszam do dyskusji.

##!$%@? #bekazgrubasow #warszawa #praca #przemyslenia #pogoda #gownowpis
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panTralalinski a ja bym zdzielil krzeslem przez plecy każdemu kto się tasuje na samą myśl o 30 lub +30 stopniowych temperaturach a później płacz bo szpital i teksty "łoo matko, jak ja mogłem zaslabnac przy takiej temperaturze? Jak to udar słoneczny? A co to takiego? Komu to poczebne? Przecież to tylko słońce" XDD
  • Odpowiedz
@chaczapuri: Najlepsze, że zimą marzły bo siedziały przy oknie, daleko od grzejnika. To zamieniliśmy się, warunkiem było to, że latem będzie chodzić klimatyzacja. No i teraz oczywiście płacz, tępe dzidy.
  • Odpowiedz
@SIX_PATHS_OF_PAIN ojejku, trzeba powiedzieć mniej potocznie żebyś zrozumiał. mówiąc o testach szkole nie mowilam o inteligencji. Oznaczało to, że jest biegła intelektualnie i skoro zawsze byłam w czołówce to znaczy, że jest to zaawansowany stopień.
  • Odpowiedz
ojejku, trzeba powiedzieć mniej potocznie żebyś zrozumiał


@crazykokos: XD
Ktoś tu mocno nie jarzy. Kreujesz się tu na taką ą i ę a jednak udowadniasz, że "ludzie to debile". Gdybyś faktycznie była taka turboponadprzeciętna to byś zrozumiała, że niektórzy po prostu nie lubią wysokich temperatur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz