Wpis z mikrobloga

@Kempes:

Zachorowalność dotyczy 0,011% społeczeństwa Europejskiego i 0,00088% społeczeństwa polskiego w zeszłym roku) oraz 0,00144% w tym roku (wartość sprzed miesiąca).

Zapraszam najpierw do biuletynów pzh:

http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/index_p.html

U nas poza obecnym rokiem i końcówką poprzedniego zachorowania pomimo drastycznego wzrostu nieszczepionych stoją na stałym od dawna poziomie najwyżej 133.

Dla ułatwienia:

2005 - 13
2006 - 120
2007 - 40
2008 - 100
2009 - 115
2010 - 13
2011 - 38
Pobierz DanteTooMayCry - @Kempes: 

Zachorowalność dotyczy 0,011% społeczeństwa Europejskie...
źródło: comment_B2k9aFypu9feIiqJPhW0BKhUAeimmtYj.jpg
@DanteTooMayCry Przeczytałem twój wpis i tak jak napisałem potwierdza on moją opinię, że przez zwiększenie liczby ludzi niezaszczepionych zwiększa ryzyka zachorowania na chorobę, przeciw której się ich nie zaszczepiło. Podałeś przykład niezaszczepionych Ukraińców na terenie Polski.
Pytam więc jeszcze raz, czy twój wpis miał dowodzić czegoś przeciwnego?
@Kempes: No proszę już nawet usuwasz komentarze, żeby nie pokazać, że nie umiesz rozwinąć swojej wypowiedzi i powiedzieć w jaki sposób potwierdza. GOOD JOB. Szczepionkowcy nigdy nie zawodzą. To właśnie dzięki takim jak Ty jest coraz więcej odmów szczepień. Robicie krecią robotę.

Pytam więc jeszcze raz, czy twój wpis miał dowodzić czegoś przeciwnego?


Ale nie dziwię, że nie potrafisz wyartykułować swojego zdania, skoro nawet nie potrafisz czytać. Stąd po pierwsze -
@DanteTooMayCry: Zawsze się zastanawiałem jak to jest, że proepidemicy wywalają z siebie bezład słów, pomieszanej faktografii, naginają statystyki i fakty dostosowując je koślawo do swoich i okraszając pogardliwymi epitetami wszystkich dookoła- to jednak wymaga w miarę sprawnego mózgu, byle ćwierćinteligent by sobie z tym nie poradził.
Równocześnie posiadanie funkcjonalnej jednostki sterującej nie przeszkadza im w wierzenie w swoje brednie i zaprzeczanie kilkudziesięciu latom rozwoju nauki, całemu środowisku medycznemu bo "zdrowy rozsądek
Pobierz Falquan - @DanteTooMayCry: Zawsze się zastanawiałem jak to jest, że proepidemicy wywa...
źródło: comment_wD8BbmWtoZbHb5EWS74tvSSGbtPDcsy3.jpg
@DanteTooMayCry Czyli zwiększona od około 3 lat migracja Ukraińców do Polski, a co za tym idzie osób nie zaszczepionych, nie ma żadnego ale to żadnego wpływu na obserwowany trend wzrostowy zachorowań na terenie Polski? (ʘʘ)

skoro nawet nie potrafisz czytać


Ty czytać potrafisz, ale samo czytanie nic nie daje bo jeszcze trzeba potrafić wyciągnąć wnioski, a do tego... uwaga... PRAWIDŁOWE wnioski ( ͡º ͜ʖ͡º
Pobierz Kempes - @DanteTooMayCry Czyli zwiększona od około 3 lat migracja Ukraińców do Polski...
źródło: comment_JkNtMgnISp9xlbzJUzvib3uxIgTGVMuf.jpg