Wpis z mikrobloga

2,5mies. temu miałem spotkanie z jakąś Ukrainką z #badoo. Przywitaliśmy się uściśnięciem dłoni, a pożegnaliśmy przytuleniem. Rozmawialiśmy jak dobry kolega z koleżanką. Na spotkaniu nie było żadnych podtekstów i czegokolwiek więcej. Po 2h zakończyłem spotkanie. Przez cały czas miałem wrażenie, że całość jest jakaś sztuczna i wymuszona.
Dodatkowo dziewczyna stwierdziła, że "coś ze mną jest nie tak", bo nie mam snapa, insta i mam wszystko poukrywane na fb. Po spotkaniu napisałem do niej z propozycją wieczoru przy winie; "niezły żart" po czym różowa przestała odpisywać. ##!$%@? #przegryw #rozowepaski #tinder #podrywajzwykopem #takbylo
  • 18
  • Odpowiedz
wyzywają cię od


@przegranyciul: Ja akurat nigdy nikogo nie wyzywam(no chyba, że w wyjątkowych sytuacjach jakieś różowe hipokrytki) - ZAWSZE piszę jak jest. A określiłeś siebie mianem "semichada", żeby podbić swoją samoocenę - w rzeczywistości jesteś #!$%@?.
  • Odpowiedz
@GreatMajster: nie spodobałeś jej sie z wyglądu po prostu, jakbyś jej sie spodobał i stwierdził że cie to nie obchodzi bo snapa mozesz zalozyć a na insta masz #!$%@? to by widziała że masz swoje wlasne zdanie i nie będziesz sie jej tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@GreatMajster: no może nie jest tak tragicznie ale to zalezy właśnie kto jak wygląda. Przeciętniaki mają ciężko, a trafić przeciętną, normalną i nie zużytą po kilku chadach to prawie lotto. Ale randkuj dalej, zbieraj doświadczenie i może akurat coś ci sie trafi :)
  • Odpowiedz
@Blaskun: Tak to jest jak Ty pojedziesz na Ukraine. Natomiast w Polsce to konkurujesz także z najatrakcyjniejszymi facetami i nie masz handicapu za bycie facetem z "zachodu".
  • Odpowiedz