Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@blblbl: dodajcie się na grupę na fb chomiki - nasza pasja. niestety parę rzeczy trzeba by zmienić Tofikowi, żeby wiódł szczęśliwe, chomisiowe życie ʕʔ a jeśli nie chcesz to ja chętnie służę pomocą i podpowiem
@blondina0: przede wszystkim - króliki potrzebują klatki o długości co najmniej 120cm, dużo siana i wybiegów :) idealnie by było też jakby miał kolegę, wtedy trzeba oba króliki wykastrować przed zapoznaniem ich ze sobą. polecam jednak się dodać na króliki - baza wiedzy, tam masz wszystko co musisz wiedzieć na początek i ludzi, którzy chętnie wszystko wyjaśnią :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blondina0: królika mam 3 lata, teraz mu dobrałam partnerke, bo był samotny. Klatka na parke powinna mieć 120 cm długości. Żywią się głownie sianem i ziołami, trzeba uważać żeby nie były za grube. Warto je co tydzień ważyć, żeby bylo widac czy chorują, wtedy szybko tracą na wadze. Co pól roku trzeba zaszczepić i co kilka miesięcy warto odrobaczać. Najlepiej je szybko wykastrować. Bardzo fajne zwierzaczki tylko lubia pogryźć kable, dywany