Wpis z mikrobloga

Hej, ma ktoś może sposób na normalne spanie? Od ponad tyg sypiam po 3-4 h max, czuję się kiepsko. Bez alko, z alko itp nic nie pomaga. Melatonina jutro czy ktoś ma inny sposób?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No niestety podstawowe rzeczy nie działają dlatego pytam, od ponad tyg codziennie śpię max po 3 h... Ani stres ani nic, nie wiem ale już wymiękam :D Dzięki za rady Panowie i życzę miłej nocy :D
  • Odpowiedz
@Piernikarka: nie piję kawy w ogóle :) 0 energetyków, herbata do śniadania max 2-3 dziennie i to na pewno nie przed spaniem :P staram się jak mogę kłaść się o tej samej porze, najgorsze jest to, że ponad tydzień temu było ok, a teraz tragedia @jack powiem tak, że kompletnie unikam prawie tabletek, jak będzie trzeba to naprawdę będę Twoja radę pamiętał, dzięki
  • Odpowiedz
@Hrapp: a jak wyniki badań? Jakieś problemy z tarczyca? Niedobór lub nadmiar witamin? Jeśli dawno nie miałeś robionych badań, to może czas wybrać się do lekarza? Ewentualnie taka głupota mi przyszła do głowy, ale sama kiedyś przez to spać nie mogłam - zmieniłam plyn do płukania i po przebraniu pościeli na tą, która była prana w nowym środku nie mogłam zasnąć z jakiegoś powodu :D. Może i u Ciebie to
  • Odpowiedz