Wpis z mikrobloga

@Ha1rless jak nie tor, odpuść sporta na pierwszy moto bo przy twoim wzroście prawdopodobnie będziesz musiał kupić litra. Jak koniecznie chcesz sporta znajdź jak najbliżej r6 i się do niej przymierz czy wgl nie jest za mała, to są chyba najwyższe 600
  • Odpowiedz
@Proxima_Centauri: pytasz czy przy glebie można coś uszkodzić, tak, można, nawet jak zerowa prędkość, tzw. gleba parkingowa, to bez crashpadów można coś zarysować, albo złamać kierunkowskaz, z crashpadami szansa na to mniejsza, a jak kupisz gmole, które nie rzucają się w oczy to przy glebie parkingowej marna szansa byś cokolwiek zarysował, uszkodził. Gmole często ludzie robią (czyli mają spawarkę, fach w łapie) na zamówienie, jeśli na olx itd nie znajdziesz
  • Odpowiedz
@Proxima_Centauri: Mam 196 cm wzrostu, jeździłem na cb seven fifty jako pierwszy sprzęt, teraz mam cbf1000. Oczywiście nie są to idealnie dobrane motocykle do wzrostu, ale w sumie ciężko o coś uniwersalnego o takich wymiarach, poza jakimiś dużymi bmw czy wielkimi turystykami z silnikami powyżej litra
  • Odpowiedz
@Proxima_Centauri: Mam 192 i też szukam jakiegoś sporta/nakeda. Problem jest taki, że praktycznie każdy motocykl będzie za mały. Nawet super tenere, które niedawno testowałem ma za niską szybę przy najwyższym położeniu. Zapomnij o GSXR :/ Mają wyżłobienia na baku na kolana a przy twoim wzroście kolana będziesz miał na kancie nad tymi wyżłobieniami. :/ Teraz mam Suzuki Bandit GSF600S - polecę ale wersję naked - za szybką się nie schowasz
  • Odpowiedz