Wpis z mikrobloga

Ale ja uwielbiam te Szczecińskie restauracje, które zgłaszają się do promocji na pizzaportal, a później mają zamknięte, nagle w poniedziałek :D. @PizzaPortal już wam o tym mówiłem, ale polecam np dzisiaj restauracja Sphinx, tak o na pyszne.pl otwarta, a u was z okazji 20% mniej na pizze zamknięta xD. Ja nie wiem czy wy coś na tym tracicie, albo czy zdajecie sobie sprawę z tych akcji, ale to co odpierdzielają restauracje w Szczecinie w związku z waszymi promocjami to jakaś porażka.
#pizzaportal #szczecin

edit: z ciekawości porównałem otwarte restauracje na pizzaportal a na pyszne.pl w moim obszarze

Kęs - na pyszne.pl otwarte
Bar Prl
Verona
da grasso
portowa
domowy pierożek
wół i krowa
kathmandu

Wszystko otwarte na pyszne.pl, a zamknięte na pizzportal.pl
Serio oni tak was robią w C*** czy mogą sobie otwierać i korzystać z waszych usług kiedy im pasuje, a kiedy macie promocje typu 5zł zniżka z pepsi to zamykają rozumiem?
  • 14
  • Odpowiedz
@captain-damian: Wracamy z info! Sprawdziliśmy temat i większość restauracji, które wymieniłeś cierpi problemy techniczne i nie są dostępni na serwisie przez większy czas) albo czekają na swoją "premierę". Pozostałych ananasków monitorujemy i będziemy się z nimi kontaktować w przypadku dalszych problemów. Jeszcze raz dzięki za cynk, Szczeciński Szeryfie! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@PizzaPortal Problem techniczne co poniedziałek xD, nie możecie tego jakoś sprawdzić że co tydzien zamknięte? Tak samo dzisiaj burgerownie znowu zamknięte tylko na pizzaportal a na pyszne wszystko git xD
  • Odpowiedz