Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama: Ja za to katolickiej edukacji seksualnej nie szanuję, bo istotnym jej elementem są starszego wieku nauczycielki edukacji seksualnej w liceum/gimnazjum, które pokazują marne filmiki o "syndromie postaborcyjnym" i twierdzą, że prezerwatywy to grzech dx.
  • Odpowiedz
Ja za to katolickiej edukacji seksualnej nie szanuję, bo istotnym jej elementem są starszego wieku nauczycielki edukacji seksualnej w liceum/gimnazjum, które pokazują marne filmiki o "syndromie postaborcyjnym" i twierdzą, że prezerwatywy to grzech dx.


@NonOmnisMoriar: Co to za marne filmiki, jaki Ci został pokazany?
  • Odpowiedz
No nie wiem. Jakieś marnej jakości, nisko-budżetowe produkcje o matkach po aborcji. Coś typu usunęłam dziecko, jest mi źle hehe, opinie jakichś "ekspertów" i tyle. No i śmiesznej jakości filmiki informacyjne o sektach dx.


@NonOmnisMoriar: No to jakie, masz jakiś przykład? Dodatkowo - sugerujesz, że kobietom nie jest źle jak usuną potencjalne swoje dziecko?
  • Odpowiedz
@kompek: to chyba już można się zgodzić że to były bajki napisane pod ludzi tamtych czasów? Czy jednak Pan Bóg nie napisał uniwersalnej książki dla wszystkich? Czy może nie wiedział jak będzie wyglądał dzisiejszy świat i nie podał czegoś prawdziwego zawsze?

Naprawdę dziwię się że naprawdę to że spisali to po prostu tamci ludzi dla swojego ówczesnego światopoglądu a nie dyktował im jakiś nadbyt nie jest bardziej prawdopodobna niż to że
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: w szkołach powinni uczyć, że są ludzi homo i że to normalne. Ja bym chciał takie coś usłyszeć. Żyłem kupę czasu ze świadomością, że jestem chory i miałem myśli samobójcze. Mam nadzieję, że inni nie będą musieli tego przechodzić.

Szybkiej akceptacji samego siebie dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
obie szkaluje. Powinna być nie zależna od poglądów


@Nerax123: Życie seksualne to poglądy i dlatego lepiej wybrać bezpieczne i nie radykalne poglądy katolickiej etyki seksualnej a nie degrengoladę młodzieży.
  • Odpowiedz
w szkołach powinni uczyć, że są ludzi homo i że to normalne


@korin_: Ale homoseksualizm nie jest normalny, jest dewiacją czyli jest nie normą. Jestem lewo-ręczny i wiem, że jesteśmy mniejszością przez np. to, że lewa ręka częściej jest słabsza niż prawa (którą wykonujemy więcej czynności)

Żyłem kupę czasu ze świadomością, że jestem chory i miałem myśli samobójcze. Mam nadzieję, że inni nie będą musieli tego przechodzić


Nie wiadomo dokładnie ile
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: @fenis: Brzytwa jemu nie chodziło o policzek, tylko o "Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią?
  • Odpowiedz