Wpis z mikrobloga

Miałem duzą szanse na bycie z 16 letnią dziewczyną ale schrzaniłem. Mam 24 lata.

Pozałem ją podczas pracy w banku 3 miesiące temu . Pracuje tam jako opiekun klienta a ona była moją klientką .Przypadkowo ją czymś rozbawiłem Potem jak wychodziła z banku zalotnie się na mnie spojrzała, ona jest dosyć śmiała więc to nie dziwota.Ona całkiem ładna i sympatyczna. Wiedziałem jak się nazywa więc znalazłem ją na facebooku. Odpisała na luzie i pozniej przez 2 miesiące ze sobą pisaliśmy

3 tygodnie temu przyprowadziłem ją do domu mimo ze ani razu nie spotkaliśmy się na zywo oprócz pisania na messengerze I to był raczej błąd. Moi rodzice zrobili troche szopke. Najpierw moja matka zaczęła ją przepytywać w taki sposób jakby pracowała w Gestapo albo w Nkwd. Tylko same pytania a ją to trochę zaczęło męczyć. Ale najlepsze odwaliła moja babcia. Jak nigdy postanowiła przyjść do mnie osobiście z obiadem a konkretnie z rosołem w rękach i powiedziała do niej ;;ze trzeba dbać o wnuczka'' Dziewczyna oczywiście zrobiła dziwną minę , wyszedłem tym raczej na niedorajdę. Oczywiscie rodzice pozniej troche skrytykowali mnie ze poznałem sobie taką młodą, ze ona po zawodówce a ja po studiach i nie pasuje. Ze ona zapewne jest leniwa , ze zbyt umalowana itp itp/.

Sama rozmowa z początku się nawet układała ale się strosowałem cholernie co zresztą sama stwierdziła bo jak nalewałem jej kawy to powiedziała ''ale ci się ręce trzęsą ''. Ja to jak ja oczywiscie za temat obrałem albo muzyke albo filmy albo gry + coś tam jeszcze ale jak zwykle pokazałem ze nie potrafię flirtować. Jak włączyłem jakąś muzykę to zaczęła mi zadawać sama pytania : przyprowadziłeś kiedyś jakąś dziewczynę do domu albo czy miałeś dziewczynę. Ja na wszystko nie. A ona na to : naprawdę nigdy nie przyprowadziłeś zadnej dziewczyny ? Jesteś przystojny. Jak to usłyszałem to jeszcze bardziej się spaliłem i speszyłem bo nigdy czegoś takiego nie słyszałem od dziewczyny. Potem weszła moja mama znowu z kolejnym zestawem pytać a potem była akcja z moją babcią i rosołem.

Ale pozniej zacząlem ją chyba zanudzać a przedstawienie mojej babci tez zrobilo swoje. Nie była juz za bardzo zainteresowana. Powiedziała ze musi sie zbierac bo brat przyjechal i chce z nim trochę posiedzieć. Takie tam blabla bla

Na messengerze tez juz nie chciała tak chętnie rozmawiać jak wczesniej wiec dałe m sobie spokój. 4 dni temu patrze a ona ustawiła na facebooku ze jest z kimś w związku. Generalnie mimo ze ma 16 lat to lubi starszych. Wczesniej mając 15 lat miała chlopaka co miał 23 . Teraz ten jej obecny tez jest w tym wieku.Pod zdjeciami piszą do niej kolesie co mają nawet 28-30 lat więc raczej ją znają. W dzisiejszych czasach znalexc 16 latkę która lubi starzszych o 6-10 lat jest bardzo trudno więc jestem zdziwiony. Ale trudno. Miałem szanse ale schrzaniłem .
#prokuratorboners
  • 12
@Edenes Skoro zmieniła swój status dosyć nagle to nie powinieneś jej żałować w kategorii partnerki.
Mógłbyś jedynie żałować, że nie pozbyłeś się napięcia seksualnego, ale to tym lepiej. Twój pierwszy raz byłby dla niej rozczarowaniem i dla Ciebie również, bo nie okazała empatii w stosunku do Ciebie, gdy rodzinka nie pomagała. Jeśli będziesz miał kogoś godnego zaufania, to takie epizody nie powinny rzutować na Twój całokształt.

To, że młode nie rozglądają się
@PiccoloColo: jakiej pasty ? jesli chodzi ci ze zmyslona to jestes w duzym blędzie bo jest prawdziwa ale sądź sobie jak chcesz

15-17 latki wolą w swoim wieku albo ewentualnie 2 lata strszego. 3 czy 4 lata starszy to jest max. Rzadko która woli starszych wiecej niz 4 lata.

Generalnie myslalem ze jak poznam sobie taką młodą to będzie mi łatwiej ze względu na kompletny brak doswiadczenia jesli chodzi o relacje
@Edenes No offence, yo po prostu skojarzenie. Pozwoliłem sobie przescrollować nieco Twój profil i nieco screepiałem. ;p Temat Twoich relacji z kobietami bardzo spędza Ci sen z powiek?

Trzeba by było już sięgnąć do statystyk, ale generalnie starszy ogarnięty facet to świetna opcja dla młodej kobiety, która przeważnie jest bardziej doświadczona od rówieśników. Poza tym osoby w podobnym wieku mają więcej okazji by zacząć ze sobą ten teges.

Prawdopodobnie gdybyś zareagował bez
@Edenes: albo przeszkolić powinieneś rodziców i babkę albo po prostu nie przyprowadzać dup do domu.. widać, że to była Twoja pierwsza to mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski i nie powtórzysz błędu..
przydałoby się też trochę pępowinę odciąć, bo jednak matka z babką wścieklizny macicy dostały jak zobaczyły lochę z którą muszą 'konkurować'
@PiccoloColo mialem kolezanke 15/16 lat wtedy. Mówila otwarcie ze chce zwiazku z starszym chlopem nawet wymieniala konkretne osoby np kajser w biedronce po 30 wpadl jej w oko czy tam facet ok 25 lat w skateparku ktorego potem przez cale dlugie tygodnie obserwowala ale nie zlapal o co jej chodzi. Sam potem z nią byłem przez może pół roku ale nie pykło choc milo wspominam tamta przygode.. Wiem tyle ze potem spelnila
@ZnienawidziszMnie: ale to trzeba być niezłym #!$%@? zeby takie coś odwalić. Mi na przykład jeśli chodzi o tą 16 nastke nie chodziło wcale zeby tylko bzyknąc ale zeby cos z tego więcej wyszło. Generalnie pomysł na wychowanie sobie młodej dziewczyny, takiej od 16 lat do 19 nastu na przyszłą zone uwazam za całkiem niezły. Ktoś powie ze te dziewczyny są niedojrzałe. Ale na studiach dziewczyny prawie niczym się nie róznią od