Wpis z mikrobloga

Witam mireczków w kolejnym miesiącu mojego zarabiania na ankietach!
W tym miesiącu zarobiłem: 509zł 75 groszy. Świetny miesiąc!

Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu!

Na tych stronach zarabiałem:
Opinie.pl - w tym miesiącu zebralem 3826 punktów, co odpowiada za około ~20zł. Lubię ten portal, chociaż ostatnimi czasy dostaję coraz to mniej ankiet. Ogólnie jak dostaniecie ankietę to na 99% się zakwalifikujecie i dostaniecie z tego hajs ;). Taka strona poboczna, bez ciśnienia. Jak dostaniecie ankietę to wypełniacie i wsio.


Klub Kantar - w tym miesiącu zarobiłem około ~60zł, nie ma tutaj reflinka, także można śmiało wbijać ;). Lubię ten portal. W tym miesiącu dostałem się do dłuższego badania "co pijesz" i wypełniałem po całym dni jakie napoje w jakie pory piłem, przez 14 dni - dostałem 1000 punktów za to :). Warto łapać kazdą ankietę. No i już załapałem się do kolejnej takiej większej ankiety :)

Surveyo24.pl - na tej stronie zarobiłem ~30zł i stronę meeega polecam, jak ktoś spędza dużo czasu na telefonie/komputerze i jest w stanie co jakiś tam czas sprawdzić stronę główną to można śmiało polecić. W tym miesiącu jakoś wyjątkowo miło mi się wypełniało ankiety :)


Clixsense.com - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Mój ulubiony portal - zarobiłem na nim w tym miesiącu ~304zł. I już tłumaczę skąd taka wysoka cena. Po jednej ankiecie na tym portalu zaproszono mnie do turnieju fanty w którym musiałem oceniać nowe pomysły fanty. Trwało to chyba z 3 tygodnie - pomysły przychodziły pon-środa-piątek, po 2 i wypisywałem co mi się podoba, co nie. Ogólnie mankament tego taki, że dostałem 50 funtów (czyli trochę ponad to co przeliczyłem) w giftcardzie do amazona uk - sprzedam a jak się nie znajdzie kupiec to sobie kupię jakieś bajery za funciaki :)


I-say.com - Strona bez reflinka, zarobiłem skromne około 2,5 euro ~ 10,75zł, ale mimo wszystko stronę lubię. Najmniejszy zysk, ale warto mieć tutaj też konto :).

Prolific - Brak reflinka. Strona bardzo fajna, zarobiłem na niej 7,4 funta ~37zł. Jest to najlepiej płacąca strona w przeliczeniu za jedną ankietę. Jednak trudno trafić - warto mieć otworzoną stronę jak się przegląda internet i co jakiś czas zerkać. Niestety ankiety w języku angielskim.

Studentswatch - W tym miesiącu zarobiłem około 13zł - jest ich bardzo mało, ale konto warto mieć, spojrzeć zawsze można czy jest jakaś ankieta :) Ważne - warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów!


LifePoints - Założyłem konto 9 maja, zarobiłem około 35zł. Stronę polecam, ankiety po polsku, ale jest dosyć dziwna. Nie wiem dlaczego, ale jest dziwna.

[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]
Dawisek - Witam mireczków w kolejnym miesiącu mojego zarabiania na ankietach!
W tym ...

źródło: comment_FLzxG9yySlaJMdlci0HxqR92HIDSHVUH.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@turok2016: Nie więcej niż pół godziny dziennie. Tzn czasami jak były te z tego clixsense od "turnieju fanty" to samo pół godziny na to + reszta z 15 minut ;). Czyli wtedy 45 minut :)
  • Odpowiedz
@Dawisek: Jak rozumiem, przez to że "zarobiłeś 304 zł w tym miesiącu" na Clixsense to rozumiem, że teraz wypłaciłeś 46$ które uzbierałeś w ciągu ostatniego roku? Bo sam pokazujesz, że w maju (jeśli to screenshot z dzisiaj) zarobiłeś 19,15$ czyli coś koło 75 zł.
  • Odpowiedz