Wpis z mikrobloga

Tego nie grali.
Jedziemy na targi do Lubania....
Jesteśmy w Lubaniu
Małą miejscowość, fajny hotel, fajni ludzie, targi jutro.
Pytam barmanki na barze "gdzie te targi dokładnie"
"targi ja? Gdzie?"
"no tu, na jakimś polu"
"no pola tu nie ma,, targi w też nie"
...
(zamyślenie jakby Neo wyszedł z agenta Smitha)
To Lubań tak? - pytam śmiało.
Lubań Śląski. Lubań drugi na Pomorzu jest, koło Kościerzyny.
....
Jedziemy właśnie kolejne 500km by zdążyć na 9:00 na targi. #koscierzyna ktoś chce pomóc? :)
  • 18
  • Odpowiedz
@ktostujestdieselem: słaby bajt. Nikt nie jest tak głupi, żeby tego nie ogarnąć. Niemniej fajna sprawa, za dzieciaka lubiłem bardzo tam jeździć oglądać te wszystkie kombajny i wypasione traktory z maszynami. Fajne tez stoiska z ptakami czy pszczołami. Teraz jeden jak na podwórku stoją te ciągniki po 300k to jakoś ich magia znikła i to tylko kupa żelastwa i nic ciekawego.
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: lol, nikt xD

W ciągu tylu lat co mieszkam w Pruszkowie spotkałem już 7 przypadkowych kierowców którzy zamiast do Prószkowa przyjechali do Pruszkowa, jeden pod Warszawą a drugi koło Opola xD

A to są przypadkowi kierowcy, takich sytuacji musi być od cholery.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wloczykij2: mój przyjaciel pracuje w sklepie z antykami. Kiedyś zadzwonił facet i się pyta czy ten sklep jest na Długosza. Ten mu potwierdził, a facet stwierdził że jutro przyjedzie po jakiś konkretny mebel. Następnego dnia facet dzwoni i mówi że jest w Kaliszu na Długosza i stoi pod kościołem, ale sklepu z antykami nie widzi. Facet pojechał do Kalisza Pomorskiego zamiast do naszego w Wielkopolsce ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@ktostujestdieselem: znaczy nie wam pierwszym sie jeblo


Tak. Ale dzięki temu mogliśmy opowiadać wszystkim dookoła jakimi debilami jesteśmy, że walnelismy się 500 km :) pełen sukces na targach, rewelacja, produkt sam się broni ale historie o Lubaniu jeszcze go polepszyly. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem @przypadkowylogin że nie warto tam jechać, to rewelacyjne targi!
  • Odpowiedz