Wpis z mikrobloga

Zatem gwiazda sagi Zmierz został nowym Batmanem! To ci niespodzianka. Spodziewałem się fali hejtu, podobnej to tej jaka rozlała się w internecie po wyborze Bena Affleka, a tu szok i niedowierzanie - większość komentarzy jakie przeczytałem na naEKRANIE.pl była raczej przychylna. Z ryja nawet bardziej pasuje na obrońcę Gotham niż Affleck. Ja jednak osobiście wolę zachować dystans i zbytnio nie napalać się na film Matta Reevesa (w sumie to podziwiam go, że po tak długim czasie stagnacji jeszcze chce mu się reżyserować ten film). Póki co bardziej mnie interesuje jak sprawdzi się inny odtwórca roli Batmana... no dobra, roli Bruce'a Wayne'a - Dante Pereira-Olson, grający u boku Joaquina Phoenixa. Niby smark, ale musi się wykazać jako dziecko, które na własne oczy widziało brutalną śmierć własnych rodziców (jakoś nie wierzę, żeby twórcy pominęli tak ważny motyw mitologii Batmana, nawet jeśli to spin-off). No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że w przypadku tych obydwu inkarnacji popularnego superbohatera studio Warner Bros. znów nie wydyma widzów.
#film #dc #batman #robertpattison #wrazenia
CulturalEnrichmentIsNotNice - Zatem gwiazda sagi Zmierz został nowym Batmanem! To ci ...

źródło: comment_17w2aa1aoStYl7dTQLPv7w82MFxR3QJe.jpg

Pobierz
  • 7